Wpis z mikrobloga

@Logytaze: W punkt, jako budowlaniec znam temat i wiem na czym polega fenomen małpek. Oczywiście sam nie piję ale mam mnóstwo fanatyków tego dziadostwa i mogę pisać rozmaite historię na temat tego. Generalnie chodzi o to by umilić czas w robocie, często tak jest że praca nie jest jakaś specjalna a taki umilacz przyspieszy czas pracy do "fajrantu".
-Setka to świetny zgrabny podtrzymywacz dobrego nastroju w pracy który łatwo schować i szybko wypić.
-200/250 jest dla bardziej zaawansowanych i szczególnie jest dobry zimą gdzie łatwiej schować w kurtce.
-0,5 i większe rozmiary również się kupuje ale wtedy robi się wspólny zakup. Chowa się w miejscu na budowie i tam robi się piesze wycieczki. Oczywiście w zależności od budżetu na jednej flaszce się nie kończy.
Smakowe wódki to zazwyczaj piją młodsi budowlańcy którzy chcą by im dzień szybciej zleciał ale smak czystej jest dla nich za ostry.
P--o oczywiście popularne jest latem i cieplejsze dni, szczególnie
  • Odpowiedz
@Krupier: a niby dlaczego wóda to nie jest n------k? Czym się różni człowiek który nie może funkcjonować jak rano nie ściągnie chmury z bonga od człowieka co nie może funkcjonować jak nie walnie małpki do śniadania? Oprócz formy i tego, że jest większa szansa że ten drugi będzie agresywny.
  • Odpowiedz
a niby dlaczego wóda to nie jest n------k? Czym się różni człowiek który nie może funkcjonować jak rano nie ściągnie chmury z bonga od człowieka co nie może funkcjonować jak nie walnie małpki do śniadania? Oprócz formy i tego, że jest większa szansa że ten drugi będzie agresywny.


@VZee: ale co ty mi tu z wódą wyskakujesz?

No i zabawne, że można wódkę z kawą zamienić w twoim komentarzu i
  • Odpowiedz
dziękuję, ale nie interesują mnie jakieś randomowe stronki internetowe.


@Krupier: To, że a-----l nie jest społecznie uznawany za n------k to jedynie wpływ tradycji czy kultury, a nie faktów czy nauki.
  • Odpowiedz
  • 0
To, że kawa nie jest społecznie uznawana za n------k to jedynie wpływ tradycji czy kultury, a nie faktów czy nauki.


@loczyn:
  • Odpowiedz
@Krupier: mówię o wódzie, bo cały wątek jest o wódzie? XD Zasadniczo można nazwać kawę miękkim narkotykiem. Nie wiem co to zmienia w sensie mojej wypowiedzi. To ty się oburzasz, że ci etanol szkalujo.
  • Odpowiedz
mówię o wódzie, bo cały wątek jest o wódzie? XD


To może tak zacznij czytać dokładniej komentarze, na które ja odpowiadam, a później ty odpowiadasz mi?

Zasadniczo można nazwać kawę miękkim narkotykiem. Nie wiem co to zmienia w sensie mojej wypowiedzi. To ty się oburzasz, że ci etanol szkalujo.


@VZee: nie oburzam się, bardziej mnie bawi to jak się spinacie nad takimi pierdołami. Najchętniej byście wszystkiego zakazali i pewnie jeszcze
  • Odpowiedz
@Zelu06 nie wróżę sukcesu. Grupa koneserów małpek nie po to przez lata ulepszała do perfekcji sposób szybkiego picia z butelki, żeby teraz przerzucać się na takie coś.
  • Odpowiedz
@petrus: Ograniczenie wódki byłoby najgorszym sposobem na usunięcie tego problemu. Trzeba usunąć powód czyli warunki pracy, a właściwie organizować prace inaczej by była lepsza. Lepsza czyli bardziej przyjemna, dająca satysfakcję, wydajna i oczywiście lepiej płatna.
  • Odpowiedz
Póki co w całym kraju powinien być zakaz sprzedaży alko od 22, potem trzeba iść w system skandynawski i nie zważać na wycie meneli.


@Neobychno: Niech zgadnę: niepijący alkus? xD

Edit: Fan patomma, w sumie jeden c--j, bo obie grupy są podludźmi.
  • Odpowiedz
@Krupier: wy czyli kto? Nie pisałem nic o zakazach. Widzę tylko że się spłakałeś, że ktoś nazwał a-----l narkotykiem. Nawiasem, dalej nie przytoczyłeś żadnego argumentu przeciw.
  • Odpowiedz