Wpis z mikrobloga

Widzieliście, jaki taniec e-------y odwaliła Kozidrak? xD
AnnDeArm - Widzieliście, jaki taniec e-------y odwaliła Kozidrak? xD
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Do każdej piosenki Beata miała jakiś aranż sceniczny (nie wiem kto jej to wymyślał xD). Brak budżetu na światła i lasery więc dawała z siebie wszystko i siebie.


@Hunchbacked: I nikt nie wpadł, łącznie z nią, na genialną obserwację że 64-letniej kobiecie takie rzeczy już nie przystoją? Że to źle wygląda? Nie 'czują' że na starość się zwyczajnie poniżają za marną kasę, zamiast z uszanowaniem i uznaniem zejść ze sceny?
eeehhh - >Do każdej piosenki Beata miała jakiś aranż sceniczny (nie wiem kto jej to w...

źródło: 5fcf3c6d73d50_o_large

Pobierz
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez: Nie no, nie idźmy aż tak. Chodzi o tekst piosenki. Córka opowiada matce dlaczego wybrała ten zawód " bo żyła bym w nędzy". O córce Beaty nic nie wiem. Historii tekstu też nie znam, chociaż to jest piosenka z "osobistego albumu" z czasów gdy jej mąż ją lał i znęcał sie psychicznie. Ale musiała wszystko ukrywać dla dobra zespołu. Był menadżerem, miał kontakty, postawienie sie jemu to brak kontraktów.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnnDeArm tak i widziałem głosy, że to dyskryminacja ze względu na wiek, że ktoś mówi, że to było brzydkie, bo starzy ludzie też mają seksualność
  • Odpowiedz