Wpis z mikrobloga

Hejka, to coroczna rakieciara. Zdjęcie z rakietowego Festiwalu Meteora, start rakiety można zobaczyć tu. Więcej startów większych rakiet też mam. #pokazmorde #atencyjnyrozowypasek

I jak zwykle oprócz atencjonowania się chcę wam powiedzieć o kosmicznym wydarzeniu, co jak je przegapicie to będziecie żałowali. Przez cały październik jako stowarzyszenie Iskry Nauki i przyjaciele organizujemy Szczeciński Festiwal Kosmiczny, zbiór wydarzeń połączonych motywem badania wszechświata. Będą wykłady popularnonaukowe, obserwacje astronomiczne, warsztaty plastyczne i związane z elektroniką , gry planszowe i RPG i wiele więcej, pełny harmonogram można zobaczyć na Facebooku. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, coś znajdzie się i dla wieloletnich pasjonatów, i dla kompletnych laików którzy chcieliby spróbować kosmicznej zajawki. Wpadajcie.

#szczecin #kosmos
Networks_PowerCat - Hejka, to coroczna rakieciara. Zdjęcie z rakietowego Festiwalu Me...

źródło: 1000005098

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Networks_PowerCat: Mając 13-14 lat kupowałem sobie w Składnicy Harcerskiej silniczki rakietowe i karkasy rakiet ze spadochronami, i tak sobie je wystrzeliwałem na orbitę, dla własnej przyjemności i troszkę dla satysfakcji, że taka rakietka na bazie projektów von Brauna odpala z bateryjki 9v i leci sobie w kosmos xD. A teraz... kliki, atencja i wielkie halo.
  • Odpowiedz
@Networks_PowerCat: Ale odzywałabyś się PRZED festiwalem? Byłem w zeszłym roku po twoim wczesniejszym wpisie i było w dechę. Tyle, że nie jestem zafiksowany wiec nie pilnowałem terminu w tym roku i przez ciebie mnie omineło (°°
Za kare nie dam ci plusa.

  • Odpowiedz