Wpis z mikrobloga

Mam taką chatkę we wsi ze 150m2 w górach i lasach na południu Słowacji (170km od granicy z PL). Mieszkam w niej w lecie. Jest szybki net, prysznic, kuchnia, prąd, gaz, dwa kible itp.
Czy myślicie że możnaby to jakoś wynająć albo co w zimie kiedy mnie nie ma?
Nigdy czegoś takiego nie robiłem, teściowa mi mówi żeby to sprzedać w pidzu bo nikt nie przyjedzie
Nie gadam po słowacku więc raczej obcokrajowcy (nie Słowacy )wchodziliby w grę.

#pytanie #nieruchomosci #wynajem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stanislaw-kania: w zimie słabo, ale jeśli chatka w okolicach np. Koszyc albo Sahy (lub gdziekolwiek w pobliżu tras przelotowych na Węgrzech) to idealny punkt na nocleg dla rodaków uderzających na południe Europy.
  • Odpowiedz
@stanislaw-kania: sprobuj
ja mam mieszkanie na roztoczu i tez kazdy mowil ze nonsens, a w lecie od maja do wrzesnia mam 80-90% oblozenia, w swieta tez przyjezdzaja zawsze, mam juz baze stalych klientow, a tez mialem sprzedawac
mam gosci z francji, niemiec, z nad morza, z podlasia, nie spodziewalem sie ze roztocze turystycznie jest tak rozchwytywane
airbnb i booking
  • Odpowiedz
@stanislaw-kania: klucz to ładne zdjęcia, a skoro zadupie, to sprzedawanie tego jako zalety. Obczaj sobie slowhop.com, tam połowa ofert to "prabacia umarła w 2011, przez 10 lat żarliśmy się o spadek, teraz zrobię remont w stylu rustykalnym i kasuję po kaflu za nocleg w Pierdzochowicach Starych".
  • Odpowiedz