Wpis z mikrobloga

Starzy próbują we mnie wywołać współczujcie winy żeby nawiązać ze mną emocjonalną więź, a ja mam w------e xd P------e takie manipulacje, całe życie wychowywali mnie na p---ę i byli bierni na moje problemy, a teraz robiąc z siebie ofiary próbują coś zdziałać. Przykro mi, karma to karma i c---a mogą zdziałać. To nie jest tak, że ich nienawidzę. Zwyczajnie nie mam potrzeby kontaktu i ekspresji z nimi, ale oni będą próbowali mi wmówić, że to moja wina xD Beka z nich

#przegryw #blackpill #neet #kolchoz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KSHMR: c---a tam wychodzenie z przegrywu, wygląd mi na to nie pozwoli. Po prostu na jakimś etapie osiągasz ten dystans do pewnych emocji i wiesz, że ci nie są potrzebne, a jedynie ci szkodzą. Niestety moi starzy nigdy się emocjonalnie nie rozwinęli, toteż nie wymagam od nich zrozumienia. Po prostu mam w------e.
  • Odpowiedz
@KSHMR: Gniję z osób które twierdzą żeby swoich rodziców nie obrażać, gdy prawda okazuje się inna niż zwykle bo to rodzice powodują że ich własne dziecko nie ma znajomych ani dziewczyny ani nikogo z kim może porozmawiać lub się spotkać będąc nastolatkiem lub osobą dorosłą i rodzice są wciąż nadopiekuńczy nad własnym synem które jest dorosłe i decyduje samo za siebie i jest przegrywem w wieku 20-stu paru lat bo
  • Odpowiedz
jedyny powodów braku dziewczyny to niedobory wyglądu i wzrostu a nie wychowanie

@kamsher: Oczywiście że wygląd i wzrost ma znaczenie. Tyle że nawet niski manlet z brzydką twarzą gdy jest miłym do kobiet z powodu wychowania będzie uznawany za creepa, a wysoki chad będzie uznawany za uroczego w stosunku do kobiet. Tzw. Efekt aureoli.
  • Odpowiedz
@vandhorn: Gniję z osób, które z góry zakładają, co autor miał na myśli.

ale żeby tak do rodziców ? Good job Kolega


Nigdzie nie napisałem, że zle zrobił, a wręcz przeciwnie. Nie wiem dlaczego taki odbiór był u Ciebie. Z tymi rodzicami to było bardziej ( ale jak to rodziców obrażać, piętnować, przecież to jest kara boska powiedziała pewna Grażyna spod P---------a) a ja mówie, c---a tam, jak sie należy,
  • Odpowiedz
Nie wiem dlaczego taki odbiór był u Ciebie.

@KSHMR:
Prawdopodobnie kontekst komentarza z tego co mogłem wyczytać. Ale rodziców własnych którzy doprowadzili własne dziecko do przegrywu należy piętnować i obrażać. Ale dzięki za zrozumienie i wzajemnie ale kawy nie piję.
  • Odpowiedz