Wpis z mikrobloga

Jak jest z parametrami obecnych wpustów JPG Le Male Le Parfum?
#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ebeebe123123: CO?! Zapach biurowy? Pod koniec dnia ludzie potrafią zwrócić uwagę na ogon zapachowy jaki mam, gdy noszę JPG le Parfum. Trwałość minimum znakomita, projekcja co najmniej dobra. Co innego, że często łapię na niego szybko nose blind.
To samo z Ultra - tu już lepiej z moim nosem, czy zwykłym Le Male. Elixir jeszcze czeka na test w "terenie". Przy dobrej cenie absolutnie jedne z lepszych jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
@ebeebe123123: Wystarczy mieć flak sprzed 2023 roku jeśli dobrze pamiętam. Ale racja, od samej premiery recenzje mówiły o mniejszej projekcji niż Ultra czy OG, że jest mniej krzykliwy i dojrzalszy. Co by się zgadzało, bo dla mnie ten zapach jest idealny do biura, randkę, czy jakieś oficjalne spotkanie. Dlatego nie narzekam na swoją flaszkę z 2024 bo sprawdza się gdzie ma się sprawdzać.
  • Odpowiedz
@markaron mam flak z początku 2023, w porównaniu do dhi czy Valentino uomo intense jest fatalnie z projekcją. Mało tego le beau le parfum jest świeższy i projektuje o niebo lepiej. Le male le parfum zyskał by bardzo wiele gdyby podkręcono jego parametry.
  • Odpowiedz
@ebeebe123123: Teraz doczytałem z ciekawości i ludzie piszą żeby brać sprzed 2021, więc coś było mieszane. Do tego dochodzą różnice w ph skóry i u jednego promieniuje jak grafit z reaktora w Czarnobylu a innego się tli na skórze niczym dogaszające ognisko.
  • Odpowiedz
@xud9: Testowałem niedawno na nadgarstku batch styczeń 2023 i trzymał dość długo, globala jeszcze nie sprawdzałem
  • Odpowiedz