Wpis z mikrobloga

Jakby miał trochę oleju w głowie to by pogadał z tą Moniką na lewo, chwilę się platonicznie spotykał, wkręcił w jej towarzystwo, stwierdził że fajna z niej koleżanka, ale nie jest gotowy na związek, ale dalej będą się kumplować i rozejrzałby się za jej koleżankami. Przynajmniej zmniejszyłby #przegryw miałby kogo zaprosić do wyjścia na miasto gdzie mógłby poznać inne dziewczyny. Wy wykopki przegrywy w ogóle nie doceniacie koleżanek. Poprzez samą platoniczną przyjacielską relację nabralibyście więcej ogłady i wprawy w rozmawianiu z dziewczynami

A potem płacz chlip chlip nie mam gdzie poznawać dziewczyn tylko tinder został gdzie nie mam matchy tylko od samych nieatrakcyjnych które mi się nie podobają chlip. Zrozumcie że najwięcej par poznaje się przez znajomych. Odrzucając mniej atrakcyjną dziewczynę odrzucacie też jej znajomych.

Odrzucić Natalię i Olę rozumiem i popieram, bo dziewczyny tak mocno nieatrakcyjne mogą niszczyć wasz wizerunek i sprawiać że dziewczynom będziecie się z nimi kojarzyć, przez co będą was gorzej postrzegać. Ogólnie siara się z nimi pokazywać. Ale Monika wydaje się całkiem miła. Jak najbardziej nadaje się by wyjść z nią gdzieś na p--o i zadawać z nią jak z dobrą znajomą. Możecie mieć kontakty z dziewczynami bez romantyczno erotycznych podtekstów. Jak chcecie mieć dziewczyny jak wy nawet żadnych koleżanek nie macie ani znajomych którzy zapoznają was z dziewczynami. Co wy myślicie że będąc s-----------i z piwnicy nagle znajdziecie dupę która dołączy do waszego autystycznego życia i będzie siedzieć z wami w izolacji? Jak nie macie koleżanek ani znajomych to w oczach większości dziewczyn jesteście skompromitowani.

Musicie mieć znajomych musicie czasem być gdzieś zaproszeni, chcąc mieć dobre relacje z dziewczynami musicie ogólnie pracować nad całością waszego s----------a, a życie towarzyskie jest bardzo ważnym elementem jednym z najważniejszych

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #blackpill
Bananek2 - Jakby miał trochę oleju w głowie to by pogadał z tą Moniką na lewo, chwilę...

źródło: IMG_6843

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bananek2: incele widzą w kobiecie tylko dziurę, jak kobieta nie jest roochable to nie jest zainteresowany niczym z jej strony nawet jeśli miałaby mu sprzedać falgi, konsolę czy inne cziperki. Ich myślenie jest zero-jedynkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bananek2: Poznawanie nowych ludzi, imprezowanie nie jest magicznym rozwiązaniem problemów. Pomaga w wielu aspektach, ale nie gwarantuje 100% sukcesu. To że ktoś codziennie biega nie znaczy że zrobi jakiś zajebisty czas bliski granicy zawodowych sportowców.

Można mniej lub bardziej imprezować, mieć znajomych, dużo gadać z kobietami a i tak potem okazuje się że do związku to nie, bo za brzydki (mniej lub bardziej bezpośrednio), ale się nie obrażaj bo fajny
  • Odpowiedz
  • 1
@kaminarii: tak jak najbardziej, ale to jest podstawa, którą trzeba mieć ogarniętą. Nawet będąc incelem całe życie znacznie lepiej jest być incelem z towarzystwem niż samotnym. Posiadanie koleżanek i znajomych to jest życiowe Must have chyba że ktoś celowo planuje być ascetą. Jeśli ktoś w ogóle chciałby myśleć o dziewczynach to nie może tej podstawy zignorować.

Tak jak z tabliczka mnożenia, znajomość tabliczki mnożenia nie gwarantuje zdania matury, ale jak
  • Odpowiedz
  • 1
@jezdzilemmercemipalilempopularne: Ola może jeszcze może być, ciężko ocenić w tej rozdzielności, ale miałem wrażenie że miała przerobione zdjęcie komiczną ilością filtrów, ale to może być wina screena i w normalnej rozdzielności może ma normalne zdjęcie. Chodzi o te programy co nakładają filtry na mordę i przesadnie nienaturalnie wygładzają. Musialbym zobaczyć zdjęcie w normalnym powiększeniu, ale na pierwszy rzut oka tak mi się wydawało
  • Odpowiedz