Wpis z mikrobloga

@MomonSan: Każdy ma swoje lampki ostrzegawcze. Jak dla mnie, wyjątkowo płaska persona, próbująca udawać wielowymiarową. Też byłem w tym wieku, też byłem głupi, też chciałem, aby otoczenie coś we mnie widziało. Równolatek, czy ktoś mający chęci na korygowanie partnerki będzie zadowolony. A ja się przy takich duszę.
  • Odpowiedz
Jak rozumiem dlaczego wiele rzeczy jest na tym tagu, to tego posta akurat nie rozumiem. Opis trochę fantazyjny, ale czy jest to jakiś wybitny red flag? No nie powiedziałbym. Nie ma nic o feminizmie, dzieciach, upośledzeniu LPG+ i td


@MomonSan: Przecież od razu jak się to czyta to widać, że siano w głowie jak na dłoni...
  • Odpowiedz
Doberman dla kurduplicy 157, to raczej on ją prowadzi na spacery, a nie odwrotnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tego pewnie borderline, bo zagubiona.
Co może pójść nie tak?
  • Odpowiedz
oczywiście dla wykopków jedyny akceptowalny opis to jak laska napisze że lubi piwniczyć i facetów co się nie myją xd
  • Odpowiedz
jakiś wybitny red flag? [...] upośledzeniu


@MomonSan: No jak widzę tyle błędów orto/styl to stawiam właśnie na upośledzenie, do tego jeszcze skończyła studia HUMANISTYCZNE ( _) Jak rozmawiać z kimś, kto nie potrafi poprawnie sklecić kilkuzdaniowego opisu samego siebie?
  • Odpowiedz
@MomonSan: mnie najbardziej ten doberman odrzucił. Jak taka dziewczynka może mieć psa silniejszego od siebie? Albo głupia albo nieodpowiedzialna.
  • Odpowiedz
@ruskizydek: Jak widać poprzeczka jest już zawieszona tak qrewsko nisko, że jak laska nie wspomni nic o aborcji albo feminizmie w opisie, to od razu staje się "wife material". Zajebiste czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@b_oski: co 10 profil na tinderze mógłbyś wrzucać tutaj, bo takich jak ona, z przerostem ego, jest tam wiele. Obstawiam, że to jedna z tych oryginalnie odklejonych, z którymi nudy nie ma, bo ciśnienie przy niej skacze regularnie. Kobiety pułapki dla niedoświadczonych mężczyzn. Energiczne, rozrywkowe, p----------e. Do rany przyłóż przez pierwsze tygodnie, dopóki motylki nie ulecą. Wtedy pokazują prawdziwe oblicze. Nic niezwykłego, można się rozejść ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz