Wpis z mikrobloga

@brainmixer: Idź do prawnika i skonsultuj się, czy jest możliwość nie zapłacenia temu patałachowi za robotę i wymuszenia na nim zapłaty za zniszczone materiały.

protip jest taki że jeśli masz płytki z wyrazistym wzorkiem to najpierw je samemu ułóż tak jak ci się podoba i pan majster je po prostu zainstaluje.


@revente: ale wiesz, że te płytki trzeba docinać? XD prawdziwe życie to nie jest Minecraft, że sobie
Glikol_Propylenowy - @brainmixer:  Idź do prawnika i skonsultuj się, czy jest możliwo...

źródło: eHODccJ7RmsPnerxYJInK4PJqI4rK5Ek

Pobierz
  • Odpowiedz
Gdzie te płytki kupowałaś? Pokaż sklep.

Jeśli zostało Ci płytek, to sobie możesz sprawdzić, czy to położono na o-------l, czy też nie: płytki mają naniesione strzałki, które powinny być podczas układania skierowane w jednym kierunku, a jeśli tworzą logiczny wzór, to dodatkowo mają numerację na spodzie dzięki której on się w całość składa. Jeśli płytki nie mają strzałek lub numerków - to tak kijowo miało wyjść...


@projektant_doktorant: Plus na pewno
  • Odpowiedz
eeh czasy się zmieniają, ale polacy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zamienili gumolit udający drewniany parkiet na płytki udające marmur, a zamiast boazerii na ścianach są gipsowe cegiełki xd
  • Odpowiedz
  • 143
@brainmixer Gdybym był tym fachowcem od układania to bym po zobaczeniu ruch płytek poprosił właściciela aby to poukładał w sekwencję jaka mu pasuje. Dodałbym gdzieś numery czy oznaczenia i to przykleił.
Może to i upierdliwe ale to nie są płytki z jakimś konkretnym wzorcem, za którym można podążać. A później można chociaż uniknąć sytuacji typu:
"Myślałem/Myślałem, że to inaczej wyjdzie"
  • Odpowiedz
@DROPTABLEusers: jak widzę czasem jakieś mieszkanie, które ma wszystkie aktualne trendy to wiem, że miną 3 lata i będzie to już wyglądało badziewnie. Jest tyle ponadczasowych rozwiązań, wzorów, sposobów wykończenia, ale Grażynka musi mieć to co jest teraz na instagramie.
  • Odpowiedz