Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemka, mam 23 lata i zmagam się z problemami ze słabymi erekcjami, nieraz bardzo słabymi. Niestety kuśka mimo, że coś tam staje, to jest to na tyle słabe, że nie można nic podziałać. Urologicznie wszystko ok. Stosuję finasteryd w formie wcierki o niewielkim stężeniu ze względu na łysienie, ale problemy były już wcześniej, wcierka może je tylko delikatnie pogorszyła.
No i pytanie do Was Mirasy, na chwilę obecną ratuję się sildenafilem w dawce 25mg i po około godzince od wzięcia jak ręką odjął - zero problemów, jest super. Z uboków ból głowy i uczucie zapchanego nosa głównie - zważywszy na to, że rzadko uprawiem stosunek nie przed snem, to nie jest to zbyt dużym problemem.
Tylko że zastanawiam się czy realnie takie stosowanie sildenafilu długofalowo jest mądrym rozwiązaniem, szczególnie w moim wieku. Na internecie opinie są różne, z jednej strony niby jest to lek bezpieczny, z drugiej zaś mówi się o uzależnieniu, wzroście tolerancji i przede wszystkim trwałą, nieodwracalną impotencją.
Co sądzicie, robił ktoś jakiś głębszy research w tej sprawie? Co ewentualnie jeszcze można próbować stosować na wzmocnienie erekcji?

#pytanie #erekcja #zdrowie #s--s #zwiazki #kiciochpyta #sildenafil #leki #medycyna


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: oczywiście że g0wno to da i zbudujesz tolerke jak na wszystko i potem stan początkowy będziesz miał ale jak się nazresz tabletek. Do tego to zwiększa tylko blood flow i daje erekcję ale nie zwiększone libido i to co w seksie się najprzyjemniejsze a więc pożądanie, bezkompromisowa chęć wyr00chania partnerki, te prądy przy dotyku i wszystko inne co jest najważniejsze

A więc to co należy zrobić to

A. W-----ć wszystkie ziarna (nie tylko gluten) z diety ze względu na zawartość phytic acid. U mnie jeden dzień zezarcia pizzy czy czegokolwiek i mam zero absolutnie żadne libido, oczywiście problemu z erekcją nie ma ale to jest mechaniczna czynność, a nie wysoce satysfakcjonujące pożądanie które prowadzi do stosunku
B. Cynk+miedź te dwa suple ale nie jakiś kompleks gówniany, normalnie cynk pikolinian w prochu i 3x dziennie suplementacja plus miedź 6 mg też 3
  • Odpowiedz
@pysznewpierdalator: Co to k---a za szamanizmy i jeszcze litery się powtarzają pod podpunktami

A - Kwasu fitynowego można się pozbyć w większości mieląc/namaczając ziarna ( w przypadku płatków owsianych itp),

C - Picie płynu lugola, zwłaszcza codziennie, może doprowadzić do problemów zdrowotnych (jest
  • Odpowiedz
@Piks0n: studencik medycyny, ja nie mówię o tym co w Twoim podręczniku jest napisane tylko o tym co działa i sprawia że ludzie z olbrzymimi problemami zdrowotnymi zaczynają funkcjonować jak ludzie

Poczytaj sobie lekarzy którzy porobili MD czy PhD poszli z misji a nie dla odcinania kuponów na studia, leczyli jak podręcznik pisał i sfrustrowani byli to lata mijały, a ich pacjenci wiecznie niezdrowi

David Browstein "Iodine why you need it why you cant live without it"
Frank Shallenberg MD o ozonie na yt
  • Odpowiedz
@pysznewpierdalator:
F - Nawet elektryk po zawodowce pracujący w pobliżu wysokiego napięcia wie, że trzeba zadbać o wentylacje, albo unikać długiego przebywania w obszarach gdzie powstaje ozon pod wpływem wysokiego napięcia.
C - po awarii w Czarnobylu później się zastanawiano czy bardziej szkodliwe było promieniowanie, czy podanie płynu Lugola. A była to tylko jednorazowa dawka... Od ciągłego przyjmowania można nabawić się problemów z tarczycą, a tego się prosto nie leczy,
  • Odpowiedz
@Shemiaza: po burzy też powstaje ozon a powietrze jest wtedy najprzyjemniejsze i najbardziej chce się w nim przebywać. Wszystko jest kwestią stężenia.

Wysokie napięcie a więc także burza rozkłada tlen na pojedyncze atomy które łączą się z tlenem i powstaje ozon. Tak działają generatory. więc przy napięciach rzędu 400kv domyślam się że to stężenie jest olbrzymie w bezpośredniej odległości

Ciekawe bo ja latami przekraczałem dawkę jodu i to śmiertelną w jednorazowym podaniu oralnym. Oczywiście nikogo do tego nie namawiam i nie polecam robiłem to w formie eksperymentu. Smarowalem też jąd.ra jodem tylko trzeba uważać bo piecze jak cholera jak za dużą dawkę się da. Metoda nazywa się Iodine testicle painting i nie ja to wymyśliłem, ludzie tak robią jak są wystarczająco pi3rdolnieci. Efekt? Erekcja i libido w kosmosie. Przy piciu czuję jak mi się mózg otwiera i jakbym był
  • Odpowiedz
@czemu_dlaczego: ??

Tylko ortopedia i chirurgia i pokrewne oddziały coś robią reszta lekarzy typu psycholog psychiatra endokrynolog, urolog to ściema i skok na kasę

Ludzie latami łażą i żrą tabletki na wszystko, często opiaty ćpają żeby znieczulić ból i działa tylko do momentu brania i do momentu aż tolerancja na nark.otyk się nie wyrobi odpowiednia bo jedyny pomysł tego super mądrego wykształconego lekarza to zwiększać dawki albo jedni g0wno na
  • Odpowiedz