Wpis z mikrobloga

W jakie gry na komputerze warto grać na padzie i dlaczego? Np w wukonga dużo osób gra na padzie albo w god of wara gdzie chyba lepiej grać na łuszczę i klawiaturze?
#gry
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja na padzie gram we wszystko, co tylko mogę, klawiatura + myszka głównie pod FPSy, mmorpg (Final XIV to drobny wyjątek, można normalnie grać na padzie) lub gry gdzie znaczenie ma, jak szybko jesteś w stanie zmienić kierunek, zazwyczaj rzeczy tupu bullet hell gra się lepiej na klawiaturze. No i strategie i hack and slashe też wygodniej będzie z myszką i klawiaturą ogrywać. Wszystko inne jesteś w stanie ograć na padzie i
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123: Mysz i klawiatura jest tylko do FPS, strategii i RPG z kursorem, wyścigi na kierownicy, mordobicia i platformówki 2d na arcade stick, maszyny latające, poduszkowce i motocykle na hotas, Rocksmith na gitarze. Reszta na kontrolerze.
  • Odpowiedz
@Qwertyasdf123 kwestia wygoda jesli chodzi o casualowe granie. nie wiem czy lepiej gowa grac na klawiaturze skoro ten tytul powstal jako konsolowy exclusive. Na pewno jesli chcialbys wejsc na wyzszy poziom w codzie, to raczej trzeba by bylo przejsc na pada
  • Odpowiedz