Wpis z mikrobloga

  • 2
@pekas Fifa to stan umysłu. Co roku jest wydawana kolejna część gry, która oparta jest na modelu p2w - jak większość gier DARMOWYCH
Więc co roku ludzie skaczą na nową cześć płacąc jak za tytuł 3A, do tego wydając kilkaset albo kilka tysięcy na paczki z piłkarzami bo inaczej musisz grać takim grosickim na ronaldo xd
  • Odpowiedz
@pekas: ale po co pisać tylko o fifie? Można napisać o każdej grze sportowej, Nba, NHL, Rugby, WWE, F1 i tak dalej...
Tam też to roku robi się to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majsterzpolski przez vpny, czy tez kody mozna bylo kombinowac i zjechac do absurdalnie niskiej ceny, ja za 60 miesiecy(?) game passa ultimate w 2022 roku placilem jakos wlasnie po 2-3 zl za miesiac. Obecnie najtaniej wychodzi chyba po 25 zl z indyjskiego amazona z vpnem
  • Odpowiedz
@crazy88 To że później przez takich ludzi, którzy kupują każde g---o, które podstawi im się pod nos, game devy wypuszczają coraz to gorsze, niedopracowane gry.
Spójrz np. na Star Wars Outlaws.Nudna powtarzalna gra z płytką fabułą, grafika jak na te czasy jest paskudna oraz słaba optymalizacja.
Na wiele z tych rzeczy można przymknąć oko o ile nikt nie chcę za to siana jak za produkcję AAA.
To jest jeden przykład z
  • Odpowiedz
@pekas: taka specyfika gry że składy się zmieniają, umiejętności też itd więc gra się aktualizuje co roku, abstrahując od drobnych zmian w silniku. I ci którzy kupują co roku nową wersję pewnie najlepiej rozumieją za co płacą, dziwnym przypadkiem największy problem mają ci pozostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tak jakbyście mieli bekę z ludzi że codziennie kupują nowy numer gazety, albo oglądają nowy sezon serialu
  • Odpowiedz
@ProfesorWilczurOfficial Bardzo słabe porównanie.
To jest gra w cenie 3xA z mikropłatnociami i p2w.
Nie mam pretensji do wydawcy, że ma taki model sprzedaży bo to firma jak każda inna, nastawiona na zyski.
Problem jest właśnie z ludźmi, którzy za to płacą i psują rynek gier przez co później dostajemy słabe tytuły za cenę AAA.
Po co firmy mają się starać skoro debile i tak kupią.

FIFA jest idealnym przykładem do
  • Odpowiedz
@pekas: mnie w ogóle zaskakuje jakim cudem EA trzyma taki monopol na rynku gier sportowych.

Nie ma nikogo na świecie, kto by zrobił lepszą "gałę" niż ta FIFA czy tam FC jak to zwą obecnie? Bez lootboxów, bez płatności na każdym kroku jak jakiejś gównianej grze na komórkę? Przecież to nie jest tak, że np. gracz który lubi wyścigi ma tylko NFS'a. Jest pełno gier wyścigowych. Tak samo strzelanek, RPGów
  • Odpowiedz
@pekas: ileż to można tłumaczyć xD
Fifa/FC ma taką sprzedaż jaką ma bo ludzie to kupują pod Ultimate Team
Jakby tam byłą tylko kariera to poza jakimiś p-----------i nikt by tego co roku nie kupował
  • Odpowiedz