Wpis z mikrobloga

Ale ten strażak, którego Tusk przydzielił do ogarniania Stronia i Lądka widać konkret gość. Wszystko ma w głowie od naprawy kanalizacji aż po komunikacje w social mediach. Ludzie tam ponoć też czują dużą poprawę, a tam była tragedia przecież

#powodz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: w końcu on jest człowiekiem przygotowany z wykształcenia do robienia takich rzeczy i ma wieloletnie doświadczenie.
A burmistrzem może zostać każdy ¯\(ツ)/¯

Widocznie trzeba zmienić procedury tak, że od początku do miejscowość jest kierowany ktoś ze służb, aby ogarnąć profesjonalnie temat.
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek:

Wczoraj googlalem co to za gość i wyglądał bardzo dobrze. Btw czy to nie jest w ogóle ewenement takie odsunięcie burmistrzów od zarządzania? Pewnie podstawa prawna jest w ustawie o stanie klęski ale nie słyszałem żeby coś takiego się dotąd wydarzyło.
  • Odpowiedz
@destruktiv_komando: bo stan klęski jest pierwszy raz wprowadzony. Przecież za covidu PiS leciał w ciula i nie wprowadził stanu nadzwyczajnego tylko jakieś stany pseudo nadzwyczajne epidemiologiczne przez rozporządzenia które łamały konstytucje ograniczając np wolność przemieszczania się
  • Odpowiedz
Btw czy to nie jest w ogóle ewenement takie odsunięcie burmistrzów od zarządzania? Pewnie podstawa prawna jest w ustawie o stanie klęski ale nie słyszałem żeby coś takiego się dotąd wydarzyło.


@destruktiv_komando: mamy pierwszy raz w historii RP wprowadzony stan klęski żywiołowej - więc ewenement
  • Odpowiedz
@destruktiv_komando: jakbym ja był burmistrzem takiego miasteczka, przez które właśnie przetoczył się armageddon i nie wiadomo w co ręce włożyć, to byłbym wdzięczny że przyjechał ktoś z zewnątrz, kto się zna na zarządzaniu kryzysowym i potrafi na zimno ogarnąć tą rozp---oną kuwetę.
  • Odpowiedz
@destruktiv_komando: jakbym ja był burmistrzem takiego miasteczka, przez które właśnie przetoczył się armageddon i nie wiadomo w co ręce włożyć, to byłbym wdzięczny że przyjechał ktoś z zewnątrz, kto się zna na zarządzaniu kryzysowym i potrafi na zimno ogarnąć tą rozp---oną kuwetę.


@RarebitFiend: z tego co czytałem to sztab kryzysowy tego miasta składa się z kilku osób, przy kompletnym r---------u nic dziwnego że nie dawali rady. Nie oceniałbym
  • Odpowiedz
@destruktiv_komando: ale nie mówię że on jest złym burmistrzem normalnie, tylko to jest człowiek z jakimś tam wykształceniem doświadczeniem itd. Przecież jakby Ci się nagle zwaliło tyle na głowę to też byś przestał wyrabiać. A tutaj wchodzi na biało człowiek który się tym zajmuje dziesiątki lat, zna wszystkie procedury, to to nic dziwnego że mu sprawniej idzie.
  • Odpowiedz