Wpis z mikrobloga

#testosteron #endokrynologia #androlog #mirkokoksy #mikrokoksy Pytanie. Biore od 4 miesięcy Clomid od endokrynologa żeby mieć wyższy testosteron. Po piwerszych dóch miesiącach z ~390 skoczyło do ~630 przy połowie tabletki raz na tydzień to jest: 25mg. Potem przez następne 2 miesiace kazala brać 25mg co 4 dni. jeszcze nie znam wyników.. ale pytanie moje dotyczy - Czy są tu osoby które wstrzykiwały testosteron sobie? Czy odczuliście jakieś korzyści z tego? np. lepsze samopoczucie, wiecej checi do życia, wieksza siła, mniejsza tkanka tluszczowa, wiecej mięśni? Bo ja osobiście pomimo wzrostu samego poziomu niczego w swoim samopoczucie nie zauwazyłem, a włąściwie to nie mam na nic ochoty.. Czy wstrzyknięcie testosterownu zamiast tych tabletek może mieć lepsze skutki? Endokrynolog powiedziala że może mi dać testo do wstrzykiwania ale to mam się już pożegnać z płodnością do końca życia - czy cos takiego..
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@buleczkamaslana2137: @buleczkamaslana2137 W moim przypadku, mój poziom testosterownu zawsze oscylował ~280- ~450, co biorąc pod uwagę np. ruch i ćwiczenia to słabo, nie jestem też otyły. Trener mówi że to masakra i powinienem mieć z 700 chociaż. Poszedłem do endokrynologa prywatnie i mówie i pokazuje, mówie, że nie mam siły, checi, ochoty, mięsnie nie chcą rosnać, i mam tez trudniości ze zrzuceniem kilku kilogramów itp. ona mówi że takie
  • Odpowiedz
@ZawzietyRobaczek: dzięki wielkie miras za wyczerpującą odpowiedź.
Czyli wniosek dla mnie jest taki, że chyba nie warto, bo liczylbym przede wszystkim na zwiększenie pewności siebie.
Powodzenia w dalszych zmaganiach!
Btw też mam niskiego teścia, a dziecko zrobiłem przy pierwszej próbie z żoną :p
  • Odpowiedz
@buleczkamaslana2137: trener mowi, ze przy kuracji teściem ale takim wstrzykiwanym to rosnie pewnosc siebie, ochota, checi itp.. ale to moze ze wzgledu na szybki wzrost w krotkim czasie albo co, no i te wartosci pewnie weiksze sa niż 700. przy czym jeżeli się wstrzykuje teścia, to potem organizm dostaje blokady i sam nie produkuje - wiec po odstatniwiu wstrykiwania są spadki - i wtedy trzeba właśnie brać te tabletki które
  • Odpowiedz
@Lewusx: @buleczkamaslana2137 kurde, okazuje sie ze to nie taka prosta sprawa z tym testosteronem, bo to trzebaby brać do końca życia mordo w zastrzykach np. co 5 dni :-( plus do tego zastrzyki z HCL+ (czy jakoś) zeby nie byc bezpłodnym... niby i tak biore dożywotnio Euthyrox na tarczyce, ale to tylko tabletki naczczo, a robienie robie kilka zastrzyków w tygodniu to ja dziękuję chyba :( ewentulanie jakby ten
  • Odpowiedz
@ZawzietyRobaczek: Clomid to szajs.
Zastrzyki na terapii zastepczej najkorzystniej robic co 3 dzien. Bardzo mala ilosc oleju wtedy jest podawana, tym bardziej jak zdecydujesz sie na srodek under. HCG, nie HCL+.
  • Odpowiedz
@Lewusx: musze sie zastanowic nad tym.. moze pojde tu albo tu w sensie do lekarza androloga zeby mnie poprowadzil i zebym mial potem recepty - w sensie isc do kliniki lub do lekarza ktory wie o co biega i specjalnie pod tą kurację
https://meskaklinika.pl/terapia-testosteronem/
https://piotrsekula.pl/terapia-zastepcza-testosteronem/
bo na tą babke z luxmedu to nie ma co liczyć, rodzinny też mnie olewa.. trener mowi ze mi moze zalatwic wszystko co trzeba i
  • Odpowiedz
@buleczkamaslana2137: @Lewusx pokazałem babce te wyniki to sie sama za glowe złapała.. i dała mi clomifed co dzień p 1 tabletce - po miesiacu mam zrobić badanie. Od razu powinna tak dać. Co to da zobaczymy.. 10 tabletek kosztuje 80 zł :-O, Patrzyłem też na te terapie zastępcze i np. zamiast zastrzyków można też plastry przyklejać albo żele..
  • Odpowiedz