Wpis z mikrobloga

Mireczki, gdzie teraz polecacie ubezpieczyć mieszkanie? 47 m2, zamieszkane przez studentki, standard studencki, nie ma gazu, stare budownictwo. Najbardziej zależy mi na ryzyku pożaru i zalania, ew. włamanie, do tego OC na pewno. Gdyby były bajery typu naprawa AGD to super.
Lepiej kupić przez net czy iść do jakiejś zbiorczej agencji po wyceny?

#nieruchomosci #ubezpieczeniemieszkania #ubezpieczenia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OrzechowyDzem: W przypadku wynajmu dodałbym InterRisk do listy, mają fajne rozszerzenia do OC względem wynajmujących i jeśli wynajmujący spowoduje szkodę osobie trzeciej :)

Ubezpieczalnia obojętna - bierz wariant all-risk


@PfefferWerfer: to tak średnio prawda, no ale nadal lepszy słaby all-risk niż dobre ryzyka nazwane
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz: przy wyborze ubezpieczenia mieszkania należy zwrócić uwagę na zakres umowy, sumę ubezpieczenia oraz wyłączenia odpowiedzialności. Czasami jedna oferta może być tańsza od innej, jednak taka polisa może nie spełnić Twoich oczekiwań, gdy dojdzie do nieprzewidzianej sytuacji. W przypadku ubezpieczenia nieruchomości proponuję dodać do niego polisę OC w życiu prywatnym, która przyda się nie tylko w domu.
Możesz zajrzeć na stronę https://moje.pzu.pl/pzu/home ;) Myślę, że tam znajdziesz dobrą ofertę dla
  • Odpowiedz