Wpis z mikrobloga

Czy da się to jakoś zategować aby było czytelne? Ta mormońska administracja za niedługo będzie cenzurować połowę słownika. Skopiowałem to z ostatnich wpisów na mirko:
k--w
k---a
a-----l
j-----m
s--------m
p----------z
Przecież nie mamy tylu przekleństw. Dopiero wczoraj zorientowałem się jak wykreskowali mi niewinne zdanie: Psa uzależniającego jak nar.kotyk.
Włam jedynego prawilnego experta od wykopu: @WykopX:

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Richtig_Piwosz Włam jedynego prawilnego experta od wykopu: @WykopX:


Co to zdanie oznacza? Ja nie robiłem żadnych włamów nikomu, proszę mnie nie oskarżać. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ktoś mi zrobił włam na konto?
  • Odpowiedz
@WykopX:
To wykracza poza moje umiejętności :|
Jak nacisnę Ctrl+D to mam tylko nazwa, położenie, etykiety.
Pasek URL mam jedynie jak chcę edytować już istniejącą zakładkę np. na pasku ulubionych.
FireFox 130
  • Odpowiedz
  • 0
@Richtig_Piwosz Musisz w adresie URL wkleić CAŁOŚĆ skryptu od pierwszej linijki do ostatniej czyli do słowa "komentarze". Jesli wkleisz tylko część skryptu (B--ń Boże!) do slowa v1.0.1 to skrypt nie zadziala bo jest niepełny :)

Spróbuj wkleic całość i daj znac czy się udało, a wtedy razem wypijemy a-----l żeby uczcić

PS. Też zaczynałem od Turbo Pascala :)
WykopX - @Richtig_Piwosz Musisz w adresie URL wkleić CAŁOŚĆ skryptu od pierwszej lini...

źródło: temp_file7538378022948711720

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Richtig_Piwosz

Jak to jest, że jeden Gość ogarnia wszystkie bug'i największego portalu w Polsce.


Dzięki, zawsze miło przeczytać takie słowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zapraszam
  • Odpowiedz