Wpis z mikrobloga

Wiadomo, wykop to portal ze śmiesznymi obrazkami, ludzie wrzucają śmieszne rzeczy, można się pośmiać, poszydzić, pokłócić się, poobrażać ruskich, kaczora, donalda, konfederacje.... a nie, już pisałem o ruskich. Ogolnie: po to tu wchodzimy.

Ale naprawdę życzę wszystkim, którzy mieszkają w tych rejonach, żeby ich nie zalało, żeby nie tracili swoich domów, albo i w najgorszych przypadkach życia. Trzymajcie się tam, oby na memach się skończyło!

#powodz #wroclaw #polska
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArchDelux: ty wiesz lepiej xD mam ci skanować papier sprzed 20 lat? przeprosić to się jeszcze spruje. ogarnij sie.

jak bym to pisał na pc to by wyszło lepiej, wybacz w dupie to mam.
  • Odpowiedz
@czemuztak pamietam jak za malolata pod koniec lat 90 p--------a radunia na pol mnie I rodzicow na tydzien. Mialem w------e bo u bratowej z bratankiem j-----m tydzien w ps1 w ronaldo, crash team racing i driver 2 ale moglbym dorobic wzruszająca historie.
  • Odpowiedz
@Sarza01: okolice Sandomierza? Byłem tam w trasie w 2010r na chwilę przed zalaniem. Zapamiętałem taka wieś kocmierzow bo byłem tam na dzień lub dwa przed zalaniem i jakiś czas później jak cały krajobraz był szary, pokryty mułem i syfem. Przerażające
Zapamiętałem rzeczkę która sięgała niemal do szczytów wałów, a strażacy układali worki, po jakimś czasie gdy wróciłem pomiędzy wałami płynęła niewielka niewinna mała rzeczka.
  • Odpowiedz
  • 0
U nas w Głuchołazach za kilka godzin ma wylać rzeka. Deszcz zapowiadany do jutrzejszego wieczora. Ewakuują już ludzi od rana, niestety nie wygląda to dobrze. Ja na szczęście mieszkam na osiedlu które jest na wysokim wzniesieniu, wiec mi i mojej rodzinie nic nie grozi, ale znajomi już się pakują... Służby mówią że może być gorzej niż w 97. Najgorsze jest to, że mówiono nam, że taka sytuacja jak wtedy już się nie
  • Odpowiedz