Wpis z mikrobloga

od 5 roku życia budowałeś swoje CV?


@MirekStarowykopowy: Nie, wolałem inne rozrywki a jak oglądałem YT to raczej zagranicznego i w poszukiwaniu ciekawych materiałów, a nie śmieszne g---o filmiki? Interesowałem się EDC, survivalem i pokrewnymi (w sumie to mi nadal zostało) i raczej ciężko znaleźć w tych kategoriach takie głupotki. A jak stawiałem na rozrywkę, to wolałem pograć niż odmóżdżać się przy YT ¯\(ツ)/¯ Jedyne co dobrze kojarzę z naszego
  • Odpowiedz
@ChaoticNeutralRebel: po lewej na dole Luntek z kultowego filmu wyprawa na grzyby gdzie dotlenił się bez kitu. Miałem taką samą bluzę jak Luntek na tym filmie, ale gdzieś ja kiedyś zostawiłem :( Chłop teraz robi czasami live na tik toku. Ogólnie gość jest normalny. Wyprzedził swoje czasy z vlogami. Dziś by kupę hajsu zarobił.
  • Odpowiedz
Gdy miałem 10 lat, to przez rok nie usłyszałem w szkole tyle kur, pier, spier, wypier, ped, ci p0, k---s i paru innych wulgaryzmów, co przez JEDEN dzień, jak dzieciaki się solidnie bawią pod moim blokiem. rocznik 1989.


@MajorKusiol: ten sam rocznik, a jednak nie mam poczucia, że teraz więcej bluzgają. W mojej szkole może nie aż tak bardzo, ale na osiedlu łacina leciała na całego
  • Odpowiedz
@ChaoticNeutralRebel: Angry german kid wygląda teraz tak jak na pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kula daje fulla chyba siedział w poprawczaku, bo pamiętam, że latały newsy o tym, zresztą typ teraz ma z 27-28 lat, pamiętam, że jak te filmiki wyszły to byłem w liceum xd Generalnie vibe lat 2010 mocno.

Dzieci neo zaś kojarzą mi się z ivoną i początkiem wszelakich przeróbek, parodii i
RafalLygrys - @ChaoticNeutralRebel: Angry german kid wygląda teraz tak jak na pic rel...

źródło: Zrzut ekranu 2024-09-13 124836

Pobierz
  • Odpowiedz