Wpis z mikrobloga

  • 607
@ChaoticNeutralRebel: młodzież nigdy nie była normalna , ale nie było komórek z kamerami i Internetów, więc nam się udało że nikt się nie dowiedział że byliśmy kretynami poza lokalną społecznością.
  • Odpowiedz
@ChaoticNeutralRebel: skala była problemem. I trzeba się było napocić, by dojść do tego. Teraz jest to powszechniejsze. My to oglaaliśmy na kompjuterach, a obecne dzieciaki na telefonie. Gdy miałem 10 lat, to przez rok nie usłyszałem w szkole tyle kur, pier, spier, wypier, ped, ci p0, k---s i paru innych wulgaryzmów, co przez JEDEN dzień, jak dzieciaki się solidnie bawią pod moim blokiem. rocznik 1989.
  • Odpowiedz
jak powiedzieć że masz mniej niż 15 lat nie mówiąc ile masz lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Paayor: Spoko, ale w przyszłym roku szykuje się 4 krzyżyk na karku, więc nie trafiłeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Po prostu nie zajmowałem się głupotami za młodu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ChaoticNeutralRebel: typowe błędne myślenie i całkowity brak logiki. Chodzi o skalę. Pieprzenie że kiedyś to tylko wioska wiedziała żeś debil jest błędne. Ze względu na zasięg takie tumany z tik toka zrobią tumanów tysiąc więcej. Dzieci są bardzo podatne na wzory. I ich wzorami są tik toki i pato mma.
  • Odpowiedz
nie kojarzysz Dzieci neostrady i angry german Player? :D


@Lohengrin: Nie, w sumie to za bardzo nie zaglądałem na polski YT, może to dlatego? W wolnych chwilach wolałem poczytać książkę lub pograć w Diablo 2, reszta mnie średnio interesowała ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
mlodziez nie byla wtedy normalna, nigdy nie byla normalna, tylko w zgodzie z przyslowiem: kiedys nie bylo internetu i tylko rodzina wiedziala zes debil


@dlaczego_michau: Nigdy nie byla normalna, ale social media i aplikacje typu tik tok pogarszają koncentrację, możliwości nauki i zwiększają problemy psychiczne. Istniejące problemy pomnożono wielkokrotnie.
  • Odpowiedz