Wpis z mikrobloga

Hej witajcie sprawa jest taka wyjechałem do pracy do NL #emigracja za ostatnie pieniądze które miałem w nadzieji na lepsze jutro jednak trafiłem tak c-----o ze bardziej się nie da nie było godzin pieniądze c-----e. Postanowiłem oficialnie ponarzekać ze nie ma obiecanych godzin do koordynatora po godzinie dostałem telefon ze pracy już dla mnie nie będzie i mam opuścić pokój miałem ostatnie 30e wiec pojechałem do #amsterdam wynająłem najbardziej obskurny hostel zjadłem najbardziej c-----y i tani posiłek jaki się dało i właśnie zostałem bezdomnym w amsterdamie najwidoczniej.

Pytanie do was jedzie ktoś z Amsterdamu do Polski fajnie by było do poznania i mógłby mnie zgarnąć ogarnalbym trochę sprawy i oddał za przejazd a naprawdę średnio mi się widzi umrzeć na dworcu w amsterdamie jestem naprawdę bezsilny nie radzę sobie w takich sytuacjach. Błagam was o jakakolwiek pomoc nawet słowna bo moj mózg paruje w sytuacja stresowych i nie pozwalała mi myśleć.

#przegryw #kiciochpyta #pomocy
ZagubionywNL - Hej witajcie sprawa jest taka wyjechałem do pracy do NL #emigracja  za...

źródło: af869a91637c47698ce0c9af2152f70d

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZagubionywNL: jak masz neta to bierz chwilówke w Polsce, wypłać z bankomatu i wracaj do PL, jak nie możesz to to ustaw kubek na dworcu napisz po Polsku i Holendersku kartke, że zbierasz na bilet do Polski i w ciągu 4-6 godzin uzbierasz. Nie siedź i nie biadol, tylko zacznij działać
  • Odpowiedz
@ZagubionywNL: Zrób aktualizacje, bo widzę ze ktos ci zaoferowal kupno biletu jak mu udowodnisz, ze tam pracowales.

Jak nie zrobisz to bede już wszystkie te wpisy traktował jak baity a ten sie wydaje prawdziwy wiec jak ktos ci pomoże to ty tez pomoz wykopkom odzyskać zaufanie wzgledem obcych
  • Odpowiedz
ktos ci zaoferowal kupno biletu jak mu udowodnisz, ze tam pracowales.


@jegertilbake: Wysłał mi papiery z pracy na potwierdzenie, zdjęcie dow. osobistego i screena z danymi z revoluta żebym mógł puścić przelew. Wygląda legitnie, też mam nadzieję, że się nie przejechałem ;)
  • Odpowiedz
  • 1
Daj numer na priv to rzucę Ci coś na blika. Byle kiedyś w tej sytuacji wiem jak to jest. Wszystko wyjdzie git a kiedyś będzie to tylko wspomnieniem ;) pozdrowienia
  • Odpowiedz
@ZagubionywNL: Powodzenia, trzymam kciuki żeby się udało. Na p------e komentarze tutaj nie zwracaj uwagi, wykop ma to do siebie że gromadzi bardzo toksyczną społeczność, ale nadal są też tu ludzie, którzy potrafią pomóc.
  • Odpowiedz
@ZagubionywNL: jak można jechać bez zabezpieczenia za granicę xD
Mimo że mam sprawdzoną agencje i jestem już stałym pracownikiem to przy dupie ciągle noszę 200 euro na najczarniejszy scenariusz gdybym miał wracać a jakimś cudem nie miał dostępu do konta
  • Odpowiedz
wykop ma to do siebie że gromadzi bardzo toksyczną społeczność,


@koronawirus: Wykop ma to do siebie, że przez lata przewijały się tu dziesiątki szumowin, a rekordzista #bezdomnyrekin wkręcił idiotom, że śpi na cmentarzu (?xD) i zgarnął kilkanaście koła po czym się rozpłynął. Także powiedziałbym, że wykop gromadzi stado toksycznych, ale bardzo głupich pelikanów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
>Ewentualnie bierz kubek ze śmieci i idź żebrać, w jeden dzień na luzie uzbierasz na bilet do PL ;)


@Chewie2: Lepiej wyjdzie na pomocy wprost od organizacji np Armii Zbawienia która ma takie punkty wszędzie, wyżej dałem mu dane. Jedzenie, kąpiel, rzeczy, nocleg, pomoc prawna itp itd. na bank tam też mają polską obsługę wręcz.
@koronawirus @jegertilbake @mrocznapszczola: Najgłupsze bzdury z tego wątku xD @Chewie2
  • Odpowiedz
Takie pytanie: na c--j wy się na ten zachód pchacie nie mając odłożone na conajmniej 3 miesiące życia jakby się coś c-----o potoczyło?


@Krzysztof53647: @cielak44 @PasswordExpired @J0g1 Takich ludzi tylko z Polski można liczyć w setkach tysięcy w europejskich krajach. W UK w tym momencie 20 tys polskich bezdomnych, w Berlinie samym 5 tys. więc wyobraźcie sobie skale tych zjawisk a widząc na żywo punkty pomocowe dla
  • Odpowiedz
W tym czasie araby i murzyny dostają 5000 zł zasiłku za siedzenie na döpie.


@apfi: Samych Polaków bezdomnych i poszkodowanych tułających się w takim Amsterdamie jest trochę ponad 2 tys. Pomoc jest kolosalna i niestety wielu tu zatrzymuje w tym stanie bo wszystko mają za darmo i przeważnie żyją tym sposobem lepiej niż większość ludzi ze środowisk z których pochodzą. Podałem wyżej mu adres i tel gdzie ma iść, jestem
  • Odpowiedz
@ZagubionywNL: ktora agencja Cie tak potraktowala? Nie odwaliles czegos? Poza tym co z wami ludzie jest, ze nie bierzecie ze soba gotowke na zapas na busa w razie takiej sytuacji,... Z busiarzem mozna sie tez dogadac ze na miejscu ktos zaplaci z rodziny...
  • Odpowiedz
@ZagubionywNL: chlopie pochodz po agencjach pracy na ulicy, pytaj o najzwyklejsze roboty na tasmie w fabryce czy co, byle tygodniówki byly wyplacane a moze i nocleg tez i po tygodniu/ dwoch odbijasz sie od dna, dasz rade
  • Odpowiedz