Wpis z mikrobloga

Hej witajcie sprawa jest taka wyjechałem do pracy do NL #emigracja za ostatnie pieniądze które miałem w nadzieji na lepsze jutro jednak trafiłem tak c-----o ze bardziej się nie da nie było godzin pieniądze c-----e. Postanowiłem oficialnie ponarzekać ze nie ma obiecanych godzin do koordynatora po godzinie dostałem telefon ze pracy już dla mnie nie będzie i mam opuścić pokój miałem ostatnie 30e wiec pojechałem do #amsterdam wynająłem najbardziej obskurny hostel zjadłem najbardziej c-----y i tani posiłek jaki się dało i właśnie zostałem bezdomnym w amsterdamie najwidoczniej.

Pytanie do was jedzie ktoś z Amsterdamu do Polski fajnie by było do poznania i mógłby mnie zgarnąć ogarnalbym trochę sprawy i oddał za przejazd a naprawdę średnio mi się widzi umrzeć na dworcu w amsterdamie jestem naprawdę bezsilny nie radzę sobie w takich sytuacjach. Błagam was o jakakolwiek pomoc nawet słowna bo moj mózg paruje w sytuacja stresowych i nie pozwalała mi myśleć.

#przegryw #kiciochpyta #pomocy
ZagubionywNL - Hej witajcie sprawa jest taka wyjechałem do pracy do NL #emigracja  za...

źródło: af869a91637c47698ce0c9af2152f70d

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 121
Podzwon do przewoźników, ich jest masa, powiedz co się o------o, któryś się zlituje, nie zawsze mają pełne busy.
  • Odpowiedz
  • 38
Ewentualnie idź do innych agencji pracy, może od razu cię gdzieś ulokują jak powiesz w jakiej sytuacji jesteś.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bidbull na większość grup napisałem to samo co tutaj wszystkie posty poszły do kosza przez administratora chyba ze są jakieś bardziej przychylne do normalnych postów grupy o których nie wiem
  • Odpowiedz
byłeś na wakacjach w Amsterdamie i na tej podstawie oceniasz że "wydaje się fajne miejsce do życia" i namawiasz innych żeby sami tam zamieszkali? xddddd


@noleiret: Dokładnie. Byłem w wieeelu miejscach na ziemi i akurat tam poczułem, że mógł bym żyć.
  • Odpowiedz