Wpis z mikrobloga

Hej witajcie sprawa jest taka wyjechałem do pracy do NL #emigracja za ostatnie pieniądze które miałem w nadzieji na lepsze jutro jednak trafiłem tak c-----o ze bardziej się nie da nie było godzin pieniądze c-----e. Postanowiłem oficialnie ponarzekać ze nie ma obiecanych godzin do koordynatora po godzinie dostałem telefon ze pracy już dla mnie nie będzie i mam opuścić pokój miałem ostatnie 30e wiec pojechałem do #amsterdam wynająłem najbardziej obskurny hostel zjadłem najbardziej c-----y i tani posiłek jaki się dało i właśnie zostałem bezdomnym w amsterdamie najwidoczniej.

Pytanie do was jedzie ktoś z Amsterdamu do Polski fajnie by było do poznania i mógłby mnie zgarnąć ogarnalbym trochę sprawy i oddał za przejazd a naprawdę średnio mi się widzi umrzeć na dworcu w amsterdamie jestem naprawdę bezsilny nie radzę sobie w takich sytuacjach. Błagam was o jakakolwiek pomoc nawet słowna bo moj mózg paruje w sytuacja stresowych i nie pozwalała mi myśleć.

#przegryw #kiciochpyta #pomocy
ZagubionywNL - Hej witajcie sprawa jest taka wyjechałem do pracy do NL #emigracja  za...

źródło: af869a91637c47698ce0c9af2152f70d

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kishibashi: Dicka a nie Blicka.
Zawsze się nabieracie na to samo g---o, pare lat temu też był taki bezdomny któremu wykopki zafundowały kilkanaście tys. a chłop przytulił siano i tyle go było.
  • Odpowiedz
ejazd a naprawdę średnio mi się widzi umrzeć na dworcu w amsterdamie jestem naprawdę bezsilny nie radzę sobie w takich sytuacjach. Błagam was o jakakolwiek pomoc nawet słowna bo moj mózg paruje w sytuacja stresowych i nie pozwalała mi myśleć.


@ZagubionywNL: jak chcesz to moge Ci dac namiar na kilka agencji, a jak koniecznie chcesz wracac to przewoznikow jest od c---a, wpisz w google busy PL - NL, ktorys powinien
  • Odpowiedz
@ZagubionywNL: nie pytasz o blika, ale blika byś chętnie przytulił. Większość ściemniaczy tutaj też nie pytało, tylko udawali nieporadnych i czekali na propozycje finansowej pomocy.

W amsterdamie sobie butelki pozbieraj i oddaj w sklepie. Po nocy tego leży całe mnóstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) a no tak... gdybyś tylko był w amsterdamie. Podejrzewam, że nie ma szans na inne zdjęcie niż te "dramatyczne" z hostelu?
  • Odpowiedz
@ZagubionywNL: jak nie masz od kogo pozyczyc w PL to ogarnij jakiegos vivusa to bedziesz mial na busa (ale rym hyhy), ewentualnie w centrum obok Centraal Station mozesz próbować zebrać od turystów i w końcu sie uzbiera, albo zbieraj puszki i butelki które są zwrotne po 15 i 25 centów to tez w koncu powinienes uzbierac, w wiekszych sklepach sa maszyny gdzie sie je oddaje
  • Odpowiedz
@ZagubionywNL: i ot pierwsza lekcja życiowa że ryzyko w większości przypadków się nie opłaca.

Dasz rade wrocic. Trzeba było w Polsce pracy szukac albo siedzieć w tej co miałeś.

Ps czy na dworcu w Amsterdamie dalej sprzedają te niedobre burgery za 5 euro?
  • Odpowiedz