Wpis z mikrobloga

Na Dolnym Śląsku szykuje się powtórka z 1997, tymczasem przez ostatnie osiem lat PiS zamiast budować wały, to wały robił, między innymi kupując rydzykowi atrapy mieczy albo za grube miliony fundując portale z kamerką na żubry czy wille dla neonazioli.

No ale PiZzA xD

#bekazpisu #polityka #partiarosyjska #wroclaw
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tymczasem przez ostatnie osiem lat PiS zamiast budować wały, to wały robił


@jaroty: Pytanie brzmi również - co zrobiła każda inna władza od 1997, w tym SLD i PO XD
  • Odpowiedz
@WieszakKrzak ja widziałem na własne oczy jak wygląda retencja w latach 2016-2020.

Osuszenie bagien prostymi rowami we wsi z której pochodzę było mistrzowskie. Dosłownie rok później był pierwszy pożar xD
  • Odpowiedz
@huudyy: A co mam odpisywać? Przyjąłem do wiadomości. Z dodatkowych pytań, którem mogą mi się nasunąć, to

-co miasto zrobiło, by się przygotować
-dlaczego tak wspaniała polityka przeciwpowodziowa SLD i PO nie ma długofalowego wpływu (nie jestem ekspertem)

ogólnie jestem z północy, więc nie śledzę tak powiadomień w tym wątku xD A że Pis wykazał się nieudacznictwem, to dla mnie nic nowego i dziwnego, na rządach ich drugiej kadencji sam
  • Odpowiedz
@open_or_die @vanvolf PIS doszedł do wniosku że nikt nie zauważy pogłębionego koryta rzeki czy zbiornika retencyjnego. Za to wszyscy zobaczą w TVP jak Duda czy Morawiecki wypłacajà odszkodowania dla zalanych terenów. Wszyscy wtedy powiedzą "dobry Pan PiS, pomaga w potrzebie" ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz