Wpis z mikrobloga

pa zoba, 10 kilo ogóreczków, 1,5 kilo krzaniq, kilo czosnku - już obrany elegancko ostatnio jak obierałem to się poparzyłem xD jutro trzeba obczaić koper, liście krzanu najlepiej w biedrze żeby były nie to na rynek trza poginać()
jeszcze 6 2-litrowych słoików w paczkomacie leży, większą część z piwnicy dobrać i elegancko, widziałaś? jaki zaradny kawaler, 6pak na brzuchu ma, ogórki zrobi, bajka
#gotujzwykopem #gotowanie #jedzenie #zywnosc #ogorki #ogoreczki #ogorenki #niebieskiepaski #rozowepaski
aa-aa - pa zoba, 10 kilo ogóreczków, 1,5 kilo krzaniq, kilo czosnku - już obrany eleg...

źródło: 1726081994502

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@siedze_w_samych_gaciach: właśnie nie jestem do końca pewien ile zejdzie, ale ostatnio w chvj główek poszło i wyszły... MISTRZOWSKIE, także na bieżąco będę działać na oko względem danego słoika, jakby co to kilka główek jeszcze mam xD
  • Odpowiedz
  • 2
@paramyksowiroza: tak my z mamusią robili
()
A krzanik w cienkie słupki, co nie zejdzie (o ile nie zejdzie) można zetrzeć, przedwczoraj piekłem karkówe do chlebka i będzie jak znalazł ( ͡° ͡°)
Ja daje porządnie i czosnku i chrzanu, pycha
  • Odpowiedz
  • 1
@paramyksowiroza:
mam identyczny słoik, w lidlu kupiłem ( ͡° ͡°)
w tym słoiku robiłem małosolne finalnie ukisily się bo nie zjedzone za wczasu, kiedyś buraki też kisilem na barszcz, pycha
  • Odpowiedz
@aa-aa: No bo to spoko słoik jest :)
Ale faktycznie za duży jak na małosolne, chyba że dysponujesz lodówką która taki słój pomieści :)
Do ogórków daję dużo czosnku, dużo kopru, ale raczej mało chrzanu, bo on dodaje taką mało sympatyczną goryczkę, która mnie nieco irytuje :)
Natomiast tarcie chrzanu na "chrzan" jak najbardziej propsuję :)
  • Odpowiedz