Wpis z mikrobloga

PS5 Pro bez napędu i podstawki ma kosztować 800 euro, czyli w Polsce pewnie 3500-3800zł, + napęd 550zł i ewentualnie podstawka za 150zł XDDDD

Do tego 300zł opłaty co roku żeby łaskawie zdjęli ci blokadę grania online na konsoli, to nawet śmieszne już nie jest. Za te pieniądze można złożyć już całkiem potężny zestaw z #pcmasterrace

PS6 pewnie będzie digital only, żeby Sony mogło wycisnąć z frajerów drugi raz pieniądze za gry które już kupili fizycznie na PS4/PS5.
#playstation #ps5 #ps5pro #konsole #gry
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za te pieniądze można złożyć już całkiem potężny zestaw z #pcmasterrace


@HumanBeing: Tylko że PC to platforma dla nerdów xD Badźmy k---a szczerzy xD Kto dziś używa komputera? To wymierający sprzęt. Gen Z robi absolutnie wszystko na telefonach, Gen Alpha od praktycznie urodzenia obsługuje tablety. Jak komputer ma być platformą do grania dla nich? xD Mają sami buszować w internecie badać jakieś podzespoły co jest lepszy czy mają kupić pre-build który może kosztuje więcej niż PS5, ale za to jest gorszy.

Poza tym do gamingowego PCta trzeba dokupić peryferia, a też nie kupisz najtańszej c-----y i nagle cena rośnie o 30%. IMO to co robi Sony jest p------e, ale jest przyszłościowe. PC jest skazany na wymarcie bo kiedyś to było niezbędne narzędzie z funkcją grania, teraz to za skomplikowana platforma do
  • Odpowiedz
Pomyśl sobie że PS2 kosztowała ok 3k w czasie premiery w tamtych czasach, to dopiero kosmos


@onepnch: nie no tyle to nie chyba xD 869 DM według kursu z 24 listopada 1999 to 1900 PLN
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: No właśnie chyba liczba pececiarzy rośnie i coraz więcej ludzi dostrzega tam źródło hajsu. Nawet Sony przecież się złamało i wydali swoje exclusivy na PC i zarobili nie mało na tym.
  • Odpowiedz
  • 3
@KochanekAdmina PC nie wymrze, wielkie korporację mogą sobie próbować, ale nie ogłupią wszystkich. Gen Alpha to małe dzieci, nie dziwne że wolą tablet od PC. Telefonów używają wszyscy, nie tylko gen z, bo telefon teraz jest w stanie zrobić prawie wszystko to samo co pc (poza graniem i ambitniejszą pracą). Tak wygląda ilość aktywnych użytkowników steam na przestrzeni lat, mamy nieustanny trend wzrostowy, więc nie pisz o wymieraniu PC ( ͡
HumanBeing - @KochanekAdmina PC nie wymrze, wielkie korporację mogą sobie próbować, a...

źródło: temp_file2906707646295169506

Pobierz
  • Odpowiedz
800 euro, czyli w Polsce pewnie 3500-3800zł


@HumanBeing: jak Ty to liczysz? raczej 4000+
Miałem zwykła z preordera, po pół roku sprzedałem z zyskiem, niedawno kupiłem slima, ale pierwszy raz nie widzę żadnego sensu w kupowaniu pro, może po premierze coś się zmieni
  • Odpowiedz
  • 2
@Deska_o0 imho różnica między PS5 a PS5 pro będzie znacznie mniejsza niż między PS4 a PS4 pro. Bo PS4 zwykłe celowało w 30fps i dopiero wersja pro dawała czasem to 60fps, a w przypadku PS5 to już podstawowy model celuje w 60fps dzięki trybom wydajności. A różnice w detalach czy RT są niczym w porównaniu do różnicy między 30 a 60fps
  • Odpowiedz
  • 0
@HumanBeing ech, nie tak dawno przesiadłem się z pc na konsole, bo stwierdziłem że większa wygoda i taniej w sumie kupić konsole, na której w każdą grę zagram nie martwiąc się, czy sprzęt podoła, a niedługo okaże się, że c--j, jestem frajerem konsolowcem i japońce mnie walą na kasę xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GrammarNazi

taniej w sumie kupić konsole, na której w każdą grę zagram nie martwiąc się, czy sprzęt podoła


To co piszesz nie ma za bardzo sensu, jak kupisz PC w cenie konsoli to będziesz miał taką samą lub bardzo podobną jakość gry. Jak gra będzie ci słabo działała na tym PC, to na konsoli też będzie słabo działa xd konsolarze mają po prostu niższe wymagania, bo jeszcze niedawno standardem konsolowym było
  • Odpowiedz