Wpis z mikrobloga

@tusk: No są drogie kredyty, a dlaczego? Bo wysokie stopy procentowe. A czemu wysokie? Bo dowalili kredyt 2% w zeszłym roku. Więc dowalmy kredyt 0% w tym roku, żeby dalej kredyt był drogi. Genialny plan skorumpowanych środowisk partyjnych.
  • Odpowiedz
Wysłałem wniosek o informację publiczną


@tusk: Dzieci nauczcie się czym jest informacja publiczna, bo źle mi się robi czytając takie wpisy. Jeżeli odnosisz się do tweeta ze screena to twój wniosek śmiało można spuścić w kiblu. Z wypowiedzi nie wynika, że Tomczak powołał się na na jakąkolwiek ekspertyzę lub badanie, które mogłoby być sfinansowane ze środków publicznych, a tym samym dostęp do niego mógł być regulowany przez zapisy o informacji
  • Odpowiedz
@tusk: uwielbiam jak Tomczak w sumie tym razem powiedział prawdę o najdroższych kredytach w ue, ale oczywiście chce to ratować „dopłatami” co nas wszystkich pogrzebie XD Bo jakoś ustaw zmierzających do dania bankom po łapach za 9% oprocentowanie kredytów hipotecznych nie widzę…
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Z wypowiedzi nie wynika, że Tomczak powołał się na na jakąkolwiek ekspertyzę lub badanie, które mogłoby być sfinansowane ze środków publicznych, a tym samym dostęp do niego mógł być regulowany przez zapisy o informacji publicznej.


@Logytaze: Zrozum, że to nie randomowy poseł, tylko wiceminister. On nie mówił tego jako on, tylko jako przedstawiciel władzy wykonawczej. Nie może sobie ot, tak pierdzielić kocopołów. Jeśli powiedział "brak tego kredytu doprowadzi do wzrostu
  • Odpowiedz
Zrozum, że to nie randomowy poseł, tylko wiceminister.


@tusk: I jakie ma to znaczenie w odniesieniu do dostępu do informacji publicznej?

On nie mówił tego jako on, tylko jako przedstawiciel władzy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
I jakie ma to znaczenie w odniesieniu do dostępu do informacji publicznej?


@Logytaze: Wypowiada się jako ministerstwo, a ja mam prawo do wystąpienia o informację publiczną do tego ministerstwa.

Można, bo kłamanie i opowiadanie bzdur nie jest w Polsce
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: a napisałem że śmiecie reklamują swoje złodziejstwo najdroższymi kredytami w UE, czyli wprost mówią że nas okradają na każdym kroku i jak nie pozwolimy przelać hajsu bankom i deweloperom to będą nas okradać jeszcze bardziej. Tylko brzydszych słów użyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz