Wpis z mikrobloga

@jaroty: No i zaczęły się paski grozy, super. Biorąc pod uwagę spadający poziom TVP i takie "przywracanie praworządności" jak dzisiejsza decyzja Tuska, która jest delikatnie mówiąc prawnie wątpliwa to ja się zaczynam zastanawiać czy warto było odsuwać pisowców od władzy skoro obecna koalicja niczym się od nich nie różni?
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Ja wiem, że o-----ł, ale nadal, to jest publiczna telewizja, od niej wymagamy jednak najwyższych standardów. Jakby taki Onet czy TVN to zrobiły to miałbym to w dupie, bo to są media prywatne.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: ok, ale czy uważasz że to poziom jaki powinien być w mediach publicznych, w głównym wydaniu serwisu informacyjnego? Miało być na poważnie, a jest w sumie tak samo jak za PISu, być może paskowy z czasów perreiry znalazł ponownie zatrudnienie.
@jaroty: uraziłem cię?
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: No tutaj mówimy o ostrej propagandzie, ale "Pan samochodzik" dosłownie wyśmiewa oponenta. A Wysocka-Schnepf, która wczoraj zasugerowała, że za PiSu "przynajmniej nie zabilali księży" to już w ogóle koszmar. Przy całej mojej nienawiści do PiSu, ale to, co się stało z koalicją i TVP przez ostatnie miesiące jest co najmniej rozczarowaniem. Zobaczysz, że im więcej będzie takich akcji, jak ta z tym kontrasygnatą to koalicja bardzo szybko straci poparcie
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: nie rozumiem czemu uważasz że bronię PiSowskich mediów, lub mówię że były lepsze? Jest to samo - przyszła nowa władza, obsadziła stanowiska swoimi. Tak jak za PiSu, z czasem arogancja, głupota i szczucie na opozycję będą narastać. Jedni i drudzy siebie warci, obie partie bazują na polaryzacji społeczeństwa, co choćby widac po komentarzach tutaj - jak nie jesteś za nami to jesteś przeciw nam.
  • Odpowiedz
to ja się zaczynam zastanawiać czy warto było odsuwać pisowców od władzy skoro obecna koalicja niczym się od nich nie różni?


@Koziom: skoro zaczynasz sie zastanawiac i wedlug ciebie ta wladza niczym nie rozni sie od poprzedniej to szkoda mi na ciebie klawiatury gosciu
  • Odpowiedz
@erhh1992 @Koziom ale wy p---------e farmazon XDDDDDDDDD no tak, delikatnie wysmiewa oponenta bo oponent zdrowo p---------l ciagnikiem po europie, ale nie ma w tym ani szczucia, ani jakichs dziwnych sugestii czy wycieczek osobistych. To jest doslowne zaprzeczenie propagandowych paskow grozy TVPiS, a wy sie zachowujecie jakby co najmniej dorobili mu czerwona morde i rogi w tle
  • Odpowiedz