Wpis z mikrobloga

  • 0
@Andrzej_Buzdygan:

Napisałeś o jakimś kompulsywnym czytaniu romansideł i harlekinów - podczas gdy dokładnym odzwierciedleniem takiej "bezwartościowej" literatury po drugiej stronie płci to masowanie zaczytywanie się w fantasy/sci-fi. Wartość literacka nie wynika z gatunku, nie czyta się wyłącznie w celu zdobycia wiedzy (literatura faktu/naukowa), lecz także dla samej formy i uwaga... dla rozrywki. Równie dobrze możesz szczycić się niezainteresowaniem kinem i używać argumentu "już wolę nie widzieć żadnych filmów, niż kompulsywnie
  • Odpowiedz
@Humbaq: a gdzie ja napisałem że faceci czytają dobre rzeczy a baby syf? wpis odnosi się do kobiet to i ja o kobiecych preferencjach napisałem. równie dużo sprzedaje się taniej c------j fantastyki dla chłopów, ale o wiele mniej chłopów czyta cokolwiek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Andrzej_Buzdygan: Dlatego napisałem, że nie ma sensu gloryfikować nieczytania książek przez facetów. Bo nawet ufając tej statystyce i założeniu, że większość kobiet czyta romansidła, to nadal jest to obraz c------j sytuacji czytelnictwa w Polsce przede wszystkim po męskiej stronie populacji.
  • Odpowiedz
Mnie zaskoczyło i tak że tyle samo kobiet czyta Science-Fiction co mężczyźni, zawsze słyszałem jak to nie lubią S-F a tu nagle tyle samo.


@LeonardoDaWincyj:

Mało czytam ale jeśli oglądam jakiś film to 9 na 10 przypadków jest to sci-fi, też słyszałam że kobiety sci-fi nie lubią, i nie mam pojęcia dlaczego bo dowiedziałam się o tym z internetu. Swoją drogą znam facetów którzy nie lubią sci-fi bo to "bajki"
  • Odpowiedz
wpis odnosi się do kobiet to i ja o kobiecych preferencjach napisałem


@Andrzej_Buzdygan:

Ale skąd wiesz czy autorka posta o czytaniu jest czytelniczką romansideł, żeby tak wyśmiewać ten gatunek? Każda kobieta może stwierdzić, że jeśli ona lubi czytać książki to chciałaby mieć faceta który też to lubi, ma do tego prawo ¯\(ツ)/¯ a to nie powód by wytykać tym kobietom, że są głupie, bo inne kobiety jak już coś czytają
  • Odpowiedz
Mało czytam ale jeśli oglądam jakiś film to 9 na 10 przypadków jest to sci-fi, też słyszałam że kobiety sci-fi nie lubią, i nie mam pojęcia dlaczego bo dowiedziałam się o tym z internetu. Swoją drogą znam facetów którzy nie lubią sci-fi bo to "bajki" i dla nich anime i manga to też "dla dzieci".


@AlienFromWenus: dosłownie całe konto stworzone dosłownie do tego by nie rozumieć załącznika
że też się
Usmiech_Niebios - >Mało czytam ale jeśli oglądam jakiś film to 9 na 10 przypadków jes...

źródło: a woman and i dont do that through

Pobierz
  • Odpowiedz