Wpis z mikrobloga

@biskup2k: pociski wchodzą jak w masło i o ile nie trafisz za pierwszym razem w kręgosłup, żeby mu fizycznie odłączyło sterowanie, to zanim zdechnie, może jeszcze przelecieć sporo metrów. Na filmiku tak naprawdę go położyli mocą obalającą, dopiero po sekundzie wjechały obrażenia i ołowica.

Skąd wiem? Bredzę, ale police activity wrzuca sporo filmików, to się człowiek naogląda jak to NLMy przyjmują kuleczki jak gąbka, dalej będąc NLMami ( ͡°
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: Życie to cud. Zwłaszcza jak jesteś nie tylko ludzkim odpadem ale także j-----m debilem i postanawiasz swoje skończyć w jakimś randomowym korytarzu ładując kosę gliniarzowi obstawionemu przez kilku kolegów. Zawsze przy takich filmikach zastanawiam się jakie są ostatnie myśli takich ananasów. "J----a policja"? "K---a ale dałem d--y"? Czy może po prostu "shieeeeeeet"?
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: nie czytałem komentarzy ale stawiam tysiaka że przynajmniej jeden błazen napisał "SUICIDE BY COP" bo na wykopie każda agresywna akcja niepoczytalnego ćpuna pasuje do tego jedynego terminu który zapamiętał kiedyś z reddita
  • Odpowiedz
@zielonzielon nie błazen pajacu tylko widać że ten typ chciał być zastrzelony i nawet nie atakował tym nożem policjantów w windzie. Suicide by cop sobie wpisz w Google to ci link do telefonu zaufania wyskoczy bo to jest rzeczywiste zjawisko a nie wymyśl kogoś na reddicie
  • Odpowiedz