Wpis z mikrobloga

Ludzie w komentarzach się zesrali, bo na reklamie facet trzyma damskie perfumy XD

Matko bosko! świat się kończy/cywilizacja upada/straciliście klienta/łun niemenski taki

Czy ja coś przespałam?

#gownowpis #reklama #perfumy
hellyea - Ludzie w komentarzach się zesrali, bo na reklamie facet trzyma damskie perf...

źródło: IMG_9562

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hellyea: niech każdy psika się czym chce, ale to zdjęcie mega słabo im wyszło xD

zrób reklamę, gdzie stereotypowa Helga z jedną brwią ma w łapie saważa. Baby się od razu zesrają.
  • Odpowiedz
  • 0
@bArrek: kobieta hostessa reklamująca na jakichś targach produkty, którymi są zainteresowani głównie faceci jakoś nie budzą takich emocji. Ja ogólnie czaję, że ktoś może uznawać to za bezsensowne. I ogólnie jest to jakaś opinia, która jest też ok. Dziwi mnie tylko poziom emocji i agresji w reakcjach, co najmniej jakby ktoś palił żywcem małe kotki i niemowalki na jednym stosie.
  • Odpowiedz
@hellyea: problem jest taki, że aktualnie reklamy potrafią być toksyczne, ale one są głównie toksyczne w stosunku do mężczyzn. Zrób reklamę, gdzie baba jest postawiona w negatywnym świetle - źle. Zrób reklamę, gdzie chłop jest postawiony w negatywnym świetle - dobrze.

Gdyby pokazywanie danej płci w negatywnym świetle było wyrównane, to ludzie by się tak nie srali.
  • Odpowiedz
  • 1
@ka-lol: no to ja nie wiem- wybierz sobie komemtarz z draftów, bo tak nie można tego zostawić. Powinieneś kupować tylko kosmetyki o jak najprostszym składzie, 10w1, w czarnym opakowaniu i nazwami zawierającymi słowa kluczowe lub pokrewne do:

śmierć/
zniszczenie/
moc/
ekstrakt z martwych płodów i
  • Odpowiedz
@hellyea: aha to dziwne masz standardy bo wygląda jak p---b. I nie chodzi o perfumy, nawet jakby trzymał męskie albo i wd40 to tak samo debilnie by wyglądał
  • Odpowiedz
  • 0
@bArrek: to jest twoja opinia i masz generalnie prawo to tak odebrać. Każdy ma jakąś swoją estetykę, mi też nie wszystko soę podoba. Dziwi mnie jednak ilość i rodzaj emocji, jakie budzą tego typu obrazki oraz sama treść komemtarzy. Jak mi się coś wizualnie nie podoba to trochę mniej żywiołowo reaguję XD
  • Odpowiedz