Wpis z mikrobloga

@wonsztibijski: tуlkо brudnа сzаrnа оbślіzgłа 2 tуgоdnіе nіе mуtа раłа śmіęrdząса mосzеm і grzуbеm
  • Odpowiedz
@Basiura89: Skoro ma to na ciebie taki wpływ to z tobą jest coś nie tak. Normalni ludzie mają w------e na innych ludzi, a p----------i, to np. kogoś potrafią nawet zabić za poglądy.

Po za tym mnie np. śmieszy jak ta polka p------i te swoje głupoty. Jestem przez to gorszy czy lepszy, że czułbyś się przy mnie mało komfortowo? XD
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: ok, może źle się wyraziłem, więc pozwól, że doprecyzuję. Nie mam nic do ludzi, którzy oglądają to dla guilty pleasure i żeby mieć bekę z idiotek. Chodziło mi o ludzi, którzy się tym jarają, biorą to na poważnie i uważają te dwa osobniki za autorytety. Wybacz, jeśli Cię uraziłem
  • Odpowiedz
@ka-lol: zachce jak bedzie miała małego dindu pchacza katapult z Mordoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. ostatnio wróciłem sobie na tinder i zauważyłem, że jak laska ma długi opis, to na ponad 90% równa się gówniak na pokładzie xD
  • Odpowiedz
@sakiro12 spoko, moja jak widzi n***era, to używa słów, które tutaj by nie przeszły. Tak to jest, kiedy jesteś we Włoszech i musisz trzymać torebkę przy sobie, bo jakiś pigmej ci ją ukradnie albo cię ubogaci. Ja do 2007 roku też nie byłem rasistą, dopóki bamboleo za mną kamieniami nie zaczął rzucać, bo 'zabieram jego rodzicom pracę' XD
  • Odpowiedz