Wpis z mikrobloga

Nie wierzyłem w to, ale skoro Lewica finalnie też będzie przeciwko 0% - to KO/PSL zostaje serio już tylko głosowanie z pisem.

Szala znowu po naszej stronie XD

#nieruchomosci #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 202
@arnoldinho71: Raczej trzeba było by w KO podpytać, bo tam jest więcej niezależnych osób i coś czuję, że sporo jest też przeciw, tylko się nie wypowiadają.
  • Odpowiedz
@mickpl trzeba cisnąć PiS, że zrobią źle popierając ten program. Ponadto trzeba pytać KO, czy współpracują z PiS przy tworzeniu projektu, bo z kim, skoro wszyscy są przeciwko?
  • Odpowiedz
Raczej trzeba było by w KO podpytać, bo tam jest więcej niezależnych osób i coś czuję, że sporo jest też przeciw, tylko się nie wypowiadają.


@mickpl: dobrze, że nawet jak połowa będzie przeciw, to to Kaczyński każe głosować za.
Mnie to bardziej cieszy ta gozdyra co grzeje temat drugi dzien
  • Odpowiedz
@mickpl: tylko możliwe, że PiS zagłosuje przeciw aby wyszło że PO nie spełnia obietnic. A mogą się wytłumaczyć tym, że głosowało na nie bo źle przygotowana ustawa i oni zrobiliby to lepiej win win lose
  • Odpowiedz
@mickpl: przecież pisiory głosują z po w takich przypadkach zawsze tak samo, pytanie tylko, czy zrobią im na złość i nie zagłosują, czy też im zrobią na złość i zagłosują, żeby społeczeństwo było jeszcze bardziej na tuska w-------e. Tylko czy głupie społeczeństwo będzie pamiętać, że "cudowny" pis głosował za (tu większe ryzyko) czy będą się kreować na zbawców nieruchomości i chwalić przy następnych wyborach, że to oni uratowali rynek.
Ja
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich:

PO jak przepchnie moze zapomniec o poparciu wsrod mlodych

XDDDD od kiedy PO obchodzą jacyś wyborcy? Ważne że lobbowanie deweloperki się zgadza. A już zwłaszcza jakiejś garstki młodych która stanowi śmieszny odsetek populacji

To jaki interes ma PIS w przepychaniu tego?

Taki sam jak BK2
  • Odpowiedz