Wpis z mikrobloga

Sam fakt że locha jest na tinderze oznacza że ma coś nie tak z banią,
Nie ważne czy brzydka czy ładna,
Ładna lub przeciętna nawet kobieta jest zagadywana kilkanaście -kilkadziesiat razy na tydzień.
Nie robiąc nic.
Jeśli się uśmiechnie lub wykaże zainteresowanie to miała by setki podejśc, zagadań tygodniowo od facetów.
Więc po co ma używać tindera???

No właśnie bo nawet jej się uśmiechnąć nie chce na żywo do faceta.
Ty myślisz że taki odpad ci zrobi fajnego lodzika z zaskoczenia?
Że się będzie starała? Xdddd
Ty chcesz mieć doczynienia z taką ochydna osoba? Często chorą psychicznie.

Ja milfy zagadywałem sam na żywo nie na aplikacjach randkowych i każda jedna była super.

#przemyslenia #tinder #badoo #zalesie #oswiadczenie #takaprawda #korposwiat #korporacje #zwiazki #ruchajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #s--s #randkujzwykopem #randki
#przemyslenia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: Masz rację. Mam obecnie 190 par na tinderze i nie ma opcji, bym chociaż z jedną poszedł na randkę, bo one są po prostu odrzucające, coś z nimi jest nie tak. Kobieta dzisiaj w ogóle nie potrzebuje tindera, no chyba, by podbijać ego jeszcze wyżej.

To zoo.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: To zależy od różnych kwestii i nie jest 0,1. Widziałęm takie coś zarówno u szonów, które lubią dobrą zabawę, jak i grzecznych dziewczyn karmiących swoich chłopów, które lubiły być niegrzeczne w łóżku. Wniosek = musiały być niegrzeczne i choć trochęrozwiązłe, choćby ze swoim.

No właśnie bo nawet jej się uśmiechnąć nie chce na żywo do faceta.

Ty myślisz że taki odpad ci zrobi fajnego lodzika z zaskoczenia?
  • Odpowiedz