Wpis z mikrobloga

@Megasuper: To też jak splunięcie w twarz ukraińskim żołnierzom i lansowanie się na ich tragedii, bo trzeba zrobić wyświetlenia- zaś żadnej wartości dodanej to nie ma. Podobna hiena jak Wolski.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Wspaniałe to były czasy kiedy nie można było zarabiać na YT - dla większości twórców pewnie c-----e ale pasjonaci i tak wrzucali filmy bo było to ich hobby. Za to nie było tych wszystkich patusów robiących tzw. "content".

Ok bez monetyzacji być może nie byłoby również niektórych świetnych kanałów - potrafię przyjąć ten argument ale moim zdaniem ta zaleta w żaden sposób nie rekompensuje tego jakie spustoszenie w mózgach
  • Odpowiedz
Wyjdę na freethinkera, ale lubię jego filmiki. Nie widzę jego osoby przez pryzmat "atencjusza", no ale jest ktoś na youtubie komu nie zależy na wyświetleniach? Oceniam go jako kulturalnego człowieka, nie widzę u niego cwaniactwa, czy zachowań jakie są zauważalne u innych jutuberów, więc nie do końca rozumiem jeżdżenie po nim.

Jak mnie w-------ą tacy atenciusze xD


@Megasuper: dlatego siedzisz na yt, po 5 minutach widzisz jego filmik i lecisz na wykopie poskarżyć się, że oglądasz to czego nie lubisz? ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 19
@Megasuper Generalnie mi szkoda tego chłopa trochę bo do jakiegoś czasu był normalny i był moim ulubionym kanałem od Urban Exploringu, polecam jego filmy z tamtych czasów bo pięknie ukazywał różne miejsca i odnosił się do całego Urbexu z szacunkiem jak chodzi o zachowanie miejsca w stanie pierwotnym czy upamiętnianie ofiar jakiś miejsc etc.

Niestety zauważyłem że zaczęło odwalać jak wyświetlenia spadły w dół i spotkał swojego partnerX - teraz obaj
  • Odpowiedz
  • 0
@XkemotX no tak ja wiem bo oglądałem kiedyś jego filmiki. Ale ze co ? On nie wie czy jest chłopem czy babą? Serio? Myślałem że ma jakąś depresję i tyle
  • Odpowiedz
@Megasuper No gadał jakieś p--------o że jest genderfluidem czy coś. Nie wiem, nie pamiętam, po prostu wydawało mi się to żałosne i wtedy przestałem go oglądać jak i sporo innych osób.
  • Odpowiedz
@XkemotX: Julian nagrał tylko 1 film z eksploracji parku miniatur ze swoją dziewczyną (czy jak to zwał). Potem nie kojarzę by poruszał jakieś kwestie ideologiczne. Chorował lub nawet ciągle choruje na depresję i pewnie trochę się pogubił. Jak dla mnie nadal robi dobry content.
@Megasuper Będąc w miejscu, gdzie w każdym momencie mogą polecieć rakiety i akurat coś trafi w Ciebie to atencja? xD
  • Odpowiedz