Wpis z mikrobloga

Z tego co widze to chlop z USA i licznik w MPH, wiec chlop tam lekko łapie 3 paki na publicznej z dosc duzym ruchem, sprytny zawodnik.
A co do jazdy miedzy autami to z tego co widzialem to w USA to nagminne, autostrady tak wygladaja ze na kilka pasow kazdy jedzie losowo na takim jaki sobie wybral caly czas, na nagraniach z moto czesto widac wlasnie taka jazde jak miedzy pacholkami.
  • Odpowiedz
Jak duże gość musi mieć umiejętności?


@PiersiowkaPelnaZiol: to już raczej nie jest kwestia umiejętności, a bardziej braku instynktu samozachowawczego. To jak z psami pracującymi: rzucisz takiemu piłkę przez balkon na 6 piętrze, a ten bez zastanowienia skoczy po nią.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol ale bym miał frajdę jakby taki we mnie wjechał przy zmianie pasa. Nie dość, że auto zrobi się z OC sebka na lux to jeszcze sebek zmieni się w paprykarza rozwalonego na drodze
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol no umiejętności może mieć, ale kto szybciej zmieni pas np. bez sygnalizacji i pewna śmierć. Wjedzie na zbyt duży kamyk, wybiegnie zająć, cokolwiek się stanie praktycznie to przecież ciało jak kukla leci kilkaset metrów :(
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: nie jest to jakoś specjalnie trudne, ale jeżdżąc coraz śmielej stajesz się, że tak powiem coraz bardziej bezczelny i można się nieźle pomylić albo wbić się w samochód gdy ci nagle zmieni pas tak jak gixxer brah raz (nie pamiętam w którym filmie to było i czy czasem go nie usunęli)
Elberus - @PiersiowkaPelnaZiol: nie jest to jakoś specjalnie trudne, ale jeżdżąc cora...
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Póki jedzie prosto i moto ma pion, to raczej niegroźnie. Swego czasu strzelił mi filtr oleju w czasie jazdy po ekspresówce i miałem całą tylną oponę w oleju. Nie czułem żadnej różnicy mając około 100 na liczniku, nawet gdy zmieniałem delikatnie pas na zjazdowy. Problem pojawił się, gdy pochylałem się do wjazdu na ślimaka - skończyłem na barierach, ale udało się dohamować do 10-20 km/h i nie zglebić. Tutaj
  • Odpowiedz
To jak wygrać w totolotka


@Jofiel: Gram w lotka a mimo to jadąc na pustej autostradzie i mając jedno auto z przodu pękł asfalt robiąc sznyte wzdłuż na 5m. Hamowanie awaryjne, mi się udało uciec, auto z przodu r-------e 2 opony xD
  • Odpowiedz