Wpis z mikrobloga

516 936 + 30 + 89 = 517 055

30 - wczorajsza pętla wkoło komina, żeby sprawdzić czy wszystko śmiga bo zmianie klocków i regulacji hamulców

89 - dzisiejsza pętla Bydgoszcz - Toruń - Bydgoszcz po obu stronach Wisły. Mam już podobne przeprawy w Chełmnie/Świeciu (ok. 100km) i Grudziądzu (ok. 160km), w zasięgu pewnie też Kwidzyn (z 220) i Włocławek (też ponad 200). Dzisiejszy dojazd do Torunia częściowo gravelowymi szutrami, powrót DDRką i poboczem DK80. Z wiatrem dobrze się śmignęło, a część drogi pod wiatr zrobiłem w lesie po szutrach 17kmh - bez znaczenia czy w morde czy w plecy. Taka optymalizacja :)
Przy okazji - CPR na moście w Toruniu pierwsza klasa, most w Fordonie wygląda przy tym toruńskim jakby czas zatrzymał się tam w latach 60.

-----------------------------

#kwadraty

W Toruniu dorobiłem jakieś 3 kwadraty w okolicy mostu, ale przede wszystkim jedną dziurę w podtoruńskiej Nieszawce, która mi tam wadziła.

Max square: 26x26 (-)
Max cluster: 1026 (14)
Total tiles: 3568 (+4)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 516 936 + 30 + 89 = 517 055

30 - wczorajsza pętla wkoło komina, żeby sp...

źródło: rOVWQBnmlNCtk76UtiybnH0Qt0BDbAkI4_j0CkDhV84-1155x2048

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WaveCreator: nie wiem, nigdy tam nie jechałem asfaltem bo z perspektywy samochodu widzę jak się niektórym spieszy i jak wyprzedzają rowerzystów. Ale za to fakt - parę razy prawie zahaczyłem o przęsło ;) Generalnie nie wiem czemu mieliby tam łapać, DDR od strony Torunia kończy się w miejscu pierwszego przęsła, a od strony Fordonu nie ma żadnego DDRa - teoretycznie więc, na moście jest zwykły chodnik po którym nie wolno
  • Odpowiedz