Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mężczyźni kochają tylko ciało i piękną twarz, nie obchodzi ich dusza kobiety. Tak więc w ramach zachowania kosmicznej równowagi nie umawiam się z zakolakami i innymi brzydkimi mężczyznami. Wszechświat mógłby się zapaść, gdybym poszła na randkę z Mirkiem 170 cm norwood 5.
#tinder
#p0lka
#logikarozowychpaskow


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Kobieta oprócz tego że ładna musi być jeszcze dobra w łożku. Bez tego uroda nie ma sensu. No i żeby za dużo nie gadała, bo raczej nie ma nic sensownego do powiedzenia. Swoją drogą gdybym był kobietą też bym się nie umówił z pokurczem 170 cm, bo co to za facet XD.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @zonecom
95% hetero mężczyzn dochodzi w czasie seksu, a hetero kobiet 65%. Jeśli ktoś ma tu być dobry w łóżku to mężczyzna, kobieta może leżeć jak kłoda, bo biologia tak was uwarunkowała, że podniecacie się nawet na widok dziury w kanapie.

@Pralko-suszarka
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @gorobei
Po prostu jestem w spektrum autyzmu, prawdopodobieństwo, że spotkasz babę, która wie co to norwood jest niskie, ale dziś był twój szczęśliwy dzień.
Propo autyzmu jeszcze, mój niezbyt kobiecy umysł został uwięziony w atrakcyjnym ciele, dzięki temu widzę mężczyzn w całej ich zezwierzęconej pełni i czasami jest mi smutno, ale dla was trzeba być okrutną.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim masz rację , faceci kochają inaczej niż kobiety i nie jest to ten sam rodzaj kochania
Krótko mówiąc facet cię może kochać na swój sposób ale nigdy nie będzie miał do ciebie takiej empatii jak ty do niego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: prawda jest taka że jesteś zafiksowana na punkcie wyglądu facetów więc wymyślasz bzdury o nas by sobie to racjonalizować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż fakt, poza łóżkiem jesteście bezużyteczne i również macie podły charakter typowej księżniczki która jest wiecznie zabrocza i która uważa że wszystko się jej należy.

No i każda myśli że jest piękna więc wcale tak być nie musi ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka

@Linnior88: to też generalizowanie....

No nie , byłam w stanie obserwować trochę związki znajomych i rodziny i jedyny moment kiedy jakiś facet cie naprawdę kocha to kiedyś "dajesz mu popalić " jak jesteś nudna robisz obiadki jesteś miła to nie szanuje twojego zdania i próśb , jak go zaczynasz zdradzać , robić z nim co chcesz to nagle im się załączają uczucia
Moja mama całe życie była za
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka dlatego jedyny szczęśliwy związek to wtedy gdy facet ma wpojony ogromny szacunek do partnerki (bo niestety w tym pokoleniu jest sporo dupków którzy prędzej zadowola jakieś znajome koleżanki niż własną kobietę ) ale można powiedzieć że mam szczęście bo znalazłam chłopaka który się wydaje że ma podobne wartości do moich i jest w nawet podobnym wieku
Oby sprawy szły w dobrym kierunku a autorkę rozumiem , ciężko znaleźć dobrego faceta
  • Odpowiedz
No nie , byłam w stanie obserwować trochę związki znajomych i rodziny


@Linnior88: No a ja też dużo obserwowałem i mam totalnie odwrotne wnioski XD walka dowodów anegdotycznych

dlatego jedyny szczęśliwy związek to wtedy gdy facet ma wpojony ogromny szacunek do
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: szkoda tylko że żadna z tych rzeczy nie pasuje do mnie , właśnie ja jestem bardzo skromna i się nie puszczam i zawsze byłam zle traktowana
A mam koleżanki które zdradzają i im faceci wybaczają
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wiele razy zakochiwałem się w duszy, nawet jak ktoś niekoniecznie był w moim typie (ale było "to coś"). W kwestii partnera życiowego, wygląd się zmieni, a dusza nie
  • Odpowiedz