Wpis z mikrobloga

Czy na Tinderze itp. warto dodawać swój wzrost jeśli nie jest on zbyt duży, np. 175 cm? Z jednej strony jeśli się go poda, to może on odstraszyć kobiety, które zazwyczaj wolą wysokich facetów no i filtry mogą cię odrzucić jeśli ktoś ma ustawiony np. od 185 a z drugiej strony jeśli go nie podasz to większość sobie pomyśli, że coś ukrywasz i masz kompleksy i mogą sobie pomyśleć, że masz np. tylko 160.
#tinder #badoo #randki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Warto podawać wzrost na Tinderze itp. jeśli nie jest zbyt duży?

  • Tak 42.7% (50)
  • Nie 57.3% (67)

Oddanych głosów: 117

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nofenak: tbh ja bym podał. Te, dla których to problem przesuną w lewo i nawet się o tym nie dowiesz. No a na pewno znajdzie się kilka dla których to będzie atut. Gorsze od niskiego wzrostu są kompleksy związane z nim.
  • Odpowiedz
@Nofenak: A czy pośrednik sprzedalby mieszkanie jakby od razu napisał, że sąsiedzi hałasują, grzejniki stukają w nocy i czasem pojawiają się karaluchy?

Nie podawaj.
  • Odpowiedz
  • 0
O kurde, mocno podzieleni jesteście. Bo wiecie o co mi chodzi? Żeby nie zniechęcać od początku, bo jeśli ktoś ma dobrą mordę i gadka się klei, to może laska machnąć na wzrost.
  • Odpowiedz
@Nofenak: ja podawałem, bo jednak mnóstwo lasek ma tam n------e we łbie na punkcie wzrostu. Jak nie podawałem to nieraz się okazywało, że przyszła wyższa niż ja i spotkaniu było, że jednak szuka czegoś innego.
  • Odpowiedz
  • 1
@Fjubens: Ale zobacz, że gdyby ten koleś od razu zaznaczył, że ma tylko 170 cm to nie miałby może nawet tych kilku randek i fajnych chwil a może nawet by tej pary nie miał.
  • Odpowiedz
@Nofenak śmiało, mam 170cm, nie ukrywałem a par nie brakowało, od razu odrzucisz laski, które stawiają wzrost jako warunek jak i unikniesz cringu że laska będzie wyższa od Ciebie
  • Odpowiedz