Wpis z mikrobloga

@Maurelius: jestem połową młodego małżeństwa i niczego takiego się nie domagam. Z tego co wiem, druga połowa tegoż małżeństwa również, ale fakt, po prostu nie jesteśmy fliperami( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@depcioo: Nie ma w-----------o ryja, tylko jest zwykłym polaczkiem tj. ma bardzo wysokie czoło żeby nie powiedzieć zakola ale pracuje w BYZNESIE Z KLYENEM więc jedyne słyszne uczesanie to boki krótko, a długie na górze zaczesane w bok co tylko dodatkowo podkreśla wadę. Do tego podwójny podbródek schowany pod lichym i niechlujnym zarostem oraz zapadnięte oczy z wyraźnie inna barwą: efekt stresu, małej ilości snu, braku dobrej diety, zakładam że
  • Odpowiedz
więc jedyne słyszne uczesanie to boki krótko, a długie na górze zaczesane w bok co tylko dodatkowo podkreśla wadę.


@rachuneksumienia: skrytykować można, ale napisać jak inaczej taką fryzurę zrobić, to nie xd przecież każda inna to by wyglądał jak rusek. Weź wrzuć fotkęz googla jak to powinno wyglądać, bo ja np. mam tylko takąmozliwość.
  • Odpowiedz
Mam nieprzyjemność mieszkać na jednym osiedlu z tą parką, wożą się Maybachem i Lambo w leasingu ale mieszkają w niedużym mieszkaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Maurelius ja wziąłem bk2 ale wolałbym, żeby go nie było, nie musiałbym kupować domu, którego nie do końca chciałem kupować, tylko dlatego, że był grudzień i miałem 3 tygodnie na podjęcie decyzji, bo ceny tak w------o, że jak nie na bk2, to nigdy.
  • Odpowiedz