Wpis z mikrobloga

przypomnialo mi sie jak koledzy w podstawowce bajki opowiadali ze wygrali pierwszy wyscig z Razorem w NFS most wanted i mieli bmw m3 od poczatku gry potem ehh xdd
RobertPupica - przypomnialo mi sie jak koledzy w podstawowce bajki opowiadali ze wygr...

źródło: latest

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RobertPupica: Ja znam chłopa, który nigdy z takich historii nie wyrósł. Ale to nie tak jak myślicie, że chłop opowiada bajki ile wódki nie wypił. Chłop już jako dziecko opowiadał mocno zaawansowane hiatorie ze szczegółami o tym jak shakowal zupełnie przeciętny wóz swojego starego i jechali 300km/h. Z wiekiem było tylko gorzej, bo typ zaczął bujać się z największymi gwiazdami typu Justin Bieber (oczywiście tylko w swojej glowie). Do tego
  • Odpowiedz
Chyba na każdym osiedly był ktoś kto nie zdążył ręki podać a już kłamał.
Mój ulubieniec opowiadał jak jechał 200 km/h motorem bez prawka, zatrzymała go psiarnia i dała mu kask, bo tego też nie miał xD
  • Odpowiedz
@wyznacznikmacierzy: ja tez wsadzilem, ale nie maske bionicla tylko plyte z nfs most wanted ktora lezala jakis czas na parapecie i sie nagrzala od slonca, zrobily sie jakies nierownosci, a dowiedzialem sie o tym jak mi ta plyta wybuchla w napedzie. Efekt byl taki ze przez 3 albo 4 tygodznie nie bylo sensu uzywac komputera bo internetu nie bylo a zadnej nowej gry tez nie moglem zainstalowac bo rodzice dali
  • Odpowiedz