Wpis z mikrobloga

Mam dla Was protipa. Wiecie, że jest promocja 2+1 na wszystkie wędliny w plastrach Kraina Wędlin 250g?
No więc nie na wszystkie. Kupiłem szynkę zawędzaną i zauważyłem na paragonie, że nie nabiło mi rabatu.

Kierowniczka i kasjerka kilka razy mi mówiły, że tego promocja nie obejmuje, nie ma tego w systemie itd
Wszystko się zgadzało - szynka = wędlina, waga = 250 g, plastry = są, kraina wędlin = jest.
W końcu na hasło "proszę mi sprzedać towar po cenie na półce" udało mi się wyszarpać 10 zł z paszczy Biedronki.

Pewnie jest wiele osób, które kupiły i nie zauważyły, że nie ma rabatu. Na tym samym paragonie naciągneli mnie na mrożonkach Hortexu. Dali plakietkę w takie miejsce, że myślałem, że coś jest w promocji, a nie było. Tak więc Biedronka, jesteśmy na zero. (ale i tak pewnie na mnie zarobili)

#biedronka #cebuladeals #truestory
Yelonek - Mam dla Was protipa. Wiecie, że jest promocja 2+1 na wszystkie wędliny w pl...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yelonek: U mnie trzeba patrzec na znaczek "na co dzien" bo sa niemal identyczne poza tym napisem. Pomylic sie mozna latwo szczegolnie w pospiechu i nie nabije. Raz babka mi zwrocila uwage, ze trzeba z tym uwazac
  • Odpowiedz
@Yelonek: Nawet nie wiem czy u mnie cos pisalo na tym pomaranczowym. Jak nie pika im promocja to odstawiaja na bok przy kasie i gitara, ale to czesciej jak przecena niz promka. Jak kasjerki kumate to same powiedza
  • Odpowiedz