Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko: czy Unia Jewropejska już zmusiła nas wszystkich do jedzenia robaków? Co się stało z tym tematem niedawno grzanym przez merytoryczne prawactwo? Umarł niczym zaszczepieni preparatem / śmiercionką?

Bo przecież nie był to przedwyborczy spin do straszenia swoich wyborców i zagonienia ich do głosowania. Prawactwo nigdy by czegoś takiego nie zrobiło.

#polska #uniaeuropejska #bekazkonfederacji #bekazpisu #bekazprawakow
czerwonykomuch - Szybkie pytanko: czy Unia Jewropejska już zmusiła nas wszystkich do ...

źródło: IMG_6615

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja bym spytał czy też doskwiera wam brak gotówki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filjan: tak ostatnio nawet był artykuł, że miejskie przedsiębiorstwo komunikacyjne wywaliło płatności gotówkowe, co nawet jest niezgodne z prawem i było masowe poruszenie w necie
  • Odpowiedz
no ja pamiętam jak PiS rozkradał Polskę


ci sami ludzie, którzy kłamali o czołgach, o murze na granicy, o masowych grobach przy nim, o Odrze, o imigrantach, o praworządności, wyjeździe do Brukseli, itp. itd. NA PEWNO nie kłamaliby o swoich politycznych rywalach. Podkreślam: NA PEWNO ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzucając takimi hasełkami tylko potwierdzasz moją diagnozę, a umówmy się, nie jest ona dla twego intelektu zbyt pochlebna.

@
  • Odpowiedz
@czerwonykomuch: ja bym spytał czy też doskwiera wam brak gotówki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filjan: a co ma piernik do wiatraka? Wiadomo, że nie stanie się to od razu. Takie szydzące komentarze pokazują tylko głupotę.
Nie sądzę też, że tak się na pewno stanie ale widać co się dzieje.
  • Odpowiedz
@Kapral69: widzisz to w swojej głowie, łączysz kropki i wszystko układa się w całość, ale nim ktoś zabierze na przymusowe leczenie może być za późno. Schizofremia to poważna choroba.
  • Odpowiedz
Szybkie pytanko: czy Unia Jewropejska już zmusiła nas wszystkich do jedzenia robaków? Co się stało z tym tematem niedawno grzanym przez merytoryczne prawactwo? Umarł niczym zaszczepieni preparatem / śmiercionką?


@czerwonykomuch: Retoryka oczywiście była śmieszna, ale temat wcale taki śmieszny nie jest, bo nikt nas do jedzenia robaków nie zmusza, ale były pomysły lewicowych polityków, aby usunąć konieczność informowania konsumentów o tym, że produkt zawiera owady (w składzie by były, ale
  • Odpowiedz
@Filjan: jprd.. i gadaj z dupą to cie osra

Nie jestem żadnym prawakiem ani tym bardziej lewakiem, obiektywnie stwierdzam fakt, że jest za wcześnie, żeby ferować takie wyroki a takie głupie odpowiedzi tylko pokazują Twój poziom...
  • Odpowiedz
@Kapral69: stwierdziłeś że nie stanie się od razu, a następnie że coś się dzieje. To tzw. soft szuryzm. Pytanie czy robisz to z perfidią, czy wierzysz w to co piszesz. Czekam podstawy takich informacji. Co się dzieje?
  • Odpowiedz