Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazpisu #kukiz

Także pamiętajcie, jak głosowaliście na Kukiza to w praktyce głosowaliście na PiS. Przez lata was mamił, że dla niego nie jest ważne z kim, tylko żeby wprowadzili jego ustawy, JOWy itd., teraz wychodzi na to, że ustawy spoko, ale priorytetem jest, żeby były wprowadzane z PiSem u steru.
miki4ever - #polityka #bekazpisu #kukiz 

Także pamiętajcie, jak głosowaliście na Kuk...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

On już wykonał tyle fikołków,


@AlbertFettel: jakby kukiza przymocować do wiatraka takiego co prąd robi, to mielibyśmy największe źródło energii odnawialnej, które nie zatrzymuje się nigdy.
  • Odpowiedz
  • 22
@miki4ever

To jest niesamowite że z pozouru sympatyczny i lubiany rockman stał się jedną z najmroczniejszych postaci w polskiej poityce. To w dużej mierze on jest odpowiedzialny za syf który w tym kraju mieliśmy przez 8 lat i jego skutki mamy do dzisiaj.

Gdyby w jego zapitej główce nie zaświtała myśl o wejściu do polityki, wybory prezydenckie w 2015 roku wygrałby Komorowski w 1 rundzie. Nie byłoby Dudy, PiS nie wcisnąłby
  • Odpowiedz
Chryste Panie, ja na niego głosowałem i nawet jego plakaty i ulotki roznosiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Na usprawiedliwienie - miałem wtedy 18 lat i to były moje pierwsze wybory w życiu.


@KanJaweuDieZweite: Każdy miał kiedyś 18 lat i głupie rzeczy robił. Ja się do Kongresu Nowej Prawicy o mało co nie zapisałem w tamtym czasie, bo w internecie królowały filmiki jak to Korwin głupie lewactwo
  • Odpowiedz
  • 3
@Jabby w 2015 to była wina tylko i wyłącznie Komorowskiego. Chociaż też trochę jak dla mnie wina Platformy, że w 2010 nie poszła e opcje z Radkiem Sikorskim, bo z nim nie byłoby takiej miałkiej prezydentury. Osobiście u mnie w rankingu Komorowski to najgorszy prezydent III RP.
Także za 2015 nie sądzę, żeby aż tak mocno zmienił świat, ale 5 lat później jego przejście na stronę PiSu, w sumie są nic,
  • Odpowiedz
@miki4ever: to wtyka WSI, tak samo Petru, Hołownia, mają przejmować elektorat wkurzonych aby zachować układ, zobaczcie ile było obietnic, mija rok i w gruncie rzeczy nie dzieje się zupełnie nic, ani aborcji ani kwoty 60k, ani reformy zusu, nfz itd. Tak biernych rządów nie spodziewali się nawet najwięksi zwolennicy, ale za to będą igrzyska a nfz już niemalże jest bankrutem, cyrk.
  • Odpowiedz
  • 2
Jezu, znowu te JOWy. Jak wprowadzą taka ordynację, to zostajemy z podziałem PiS PO na kolejne kilkadziesiąt lat
  • Odpowiedz
  • 0
@derek1 to są postulaty Konfederacji, a oni są w opozycji

A co do NFZ to jaja sobie robisz? Nie widzisz, że model finansowania się kompletnie zmienił, tak samo system kontroli placówek?
  • Odpowiedz
miałem wtedy 18 lat i to były moje pierwsze wybory w życiu.


@KanJaweuDieZweite: to tylko pokazuje, że prawo do głosowania powinno być od 21 roku, albo 25. Żeby nie było, że jestem lepszy, ja wtedy głosowałem na Dudę (bo Tusk zły, imigranci, Niemcy łe łe łe). Mając 18 lat ma się totalne g---o w głowie, człowiek więcej wtedy wie o youtuberach, dramach i tiktokach a nie o polityce i problemach
  • Odpowiedz