Wpis z mikrobloga

Ludzie często mówią mi że praca na stacji to niewdzięczna praca - użeranie się z trudnymi klientami, nocne godziny itd. To prawda, ale mogę przynajmniej obejrzeć probierzball zajadając darmowe czipsy po terminie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłego meczyku i jazda z Jugolami.
#mecz
Minieri - Ludzie często mówią mi że praca na stacji to niewdzięczna praca - użeranie ...

źródło: temp_file4435586929493220961

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: ehhhh... Jakie to przekleństwo pracować w branży. Człowiek z takiego niewinnego zdjęcia dostrzega szczegóły, których inni nie zauważają...
  • Odpowiedz
@Minieri

Ludzie często mówią mi że praca na stacji to niewdzięczna praca - użeranie się z trudnymi klientami, nocne godziny ..... ale mogę przynajmniej obejrzeć probierzball zajadając darmowe czipsy po terminie


Dostajecie te przeterminowane za darmo bo i tak by poszły do utylizacji czy jak to działa?
  • Odpowiedz
@Minieri smakołyki po terminie - ale żeś mi młodość i pierwszą pracę (właśnie na stacji) przypomniał!

@1001001 po prostu wpisujesz produkt na straty i tyle, oficjalnie powinieneś wyrzucić, bo to przecież niejadalne xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@1001001 Ściągam z półek co po terminie, zapisuję co zdjąłem i ile i mam to wyrzucić, ale nie wyrzucamy jedzenia dzień po terminie tylko sami jemy i rozdajemy po rodzinie i znajomych xD
  • Odpowiedz