Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #zwiazki #niebieskiepaski #polska #facebook #tinder #blackpill #p0lka

Jestem pozytywnie zaskoczony, bo grupa wsparcia dla samotnych mężczyzn, którą założyłem jakiś czas temu na Fejsie, liczy na ten moment aż 110 osób. Nawet jeśli w tej liczbie jest jakaś liczba botów to i tak jest to niezły wynik. Niestety mało w niej dyskusji. Dlatego zapraszam wszystkich chętnych. Można się podzielić swoimi przemyśleniami w innym miejscu niż Wykop.

https://www.facebook.com/groups/741707966996657/
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@staggermeister_ jestem i nie uważam, że to grupa dla mnie. Owszem, ta grupa jest dobra dla wielu facetów, ale nie dla mnie, bo ja już nie szukam kobiety, a tam tematy dotyczące głównie relacji, byłych, obecnych, ewentualnie przyszłych.
  • Odpowiedz
Owszem, ta grupa jest dobra dla wielu facetów, ale nie dla mnie, bo ja już nie szukam kobiety


@Kopytnik_1: Ale to nie jest grupa dla facetów szukających kobiet, tylko ogólna grupa wsparcia. To, że większość postów dotyczy nowych relacji czy szukania partnerki, nie znaczy, że faceci w stałych związkach są tam jakoś niemile czy negatywnie widziani, wręcz przeciwnie.
  • Odpowiedz