Wpis z mikrobloga

Przede wszystkim chciałbym podziękować innym użytkownikom Wykopu, ponieważ część istotnych informacji ujawniły inne osoby.

Jeśli ktoś jeszcze nie widział, zachęcam do zapoznania się ze stroną: https://budda777.cc/

Piszę to ponownie, ponieważ w poprzednim znalezisku było zbyt wiele treści osobistych, a za mało istotnych faktów.

Moim głównym celem jest zmuszenie mediów i innych osób do działania. Chcę, aby napisano coś więcej o Buddzie, a nie tylko same pozytywne opinie.

Pamiętacie, jak to było przy aferze MGP? Budda poszedł do radia i telewizji, powiedział, że nic o tym nie wiedział, i temat został zamknięty.

Nie chodzi o to, aby demonizować Buddę, ale o to, by przedstawić zarówno jego dobre, jak i złe strony.

Jeśli macie propozycje, gdzie można napisać, chętnie dodam to w następnym wpisie. Możecie również pomóc, udostępniając w social mediach treść lub link do strony.

Mam nadzieję, że ktoś w końcu zajmie się tematem Buddy. Proszę was o pomoc w nagłośnieniu tej sprawy. Możecie pomóc, udostępniając informacje lub pisząc maila.

kontakt@eska.pl, klemieszek@grupazpr.pl, listydoredakcji@redakcjaonet.pl, w.tumidalski@pap.pl, r.lesiecki@pap.pl, redakcja@wyborcza.pl, kraj@wyborcza.pl, redakcja@fakt.pl, hbiskupski@se.com.pl, biurorzecznika@brpo.gov.pl, szymon.jadczak@grupawp.pl, szymon.jadczak@protonmail.com, info@piotrnisztor.pl, michal.wroblewski@grupawp.pl, maria.pankowska@oko.press, kontakt@kanalzero.pl, milena.bryla@natemat.pl, michal.mankowski@natemat.pl, redakcja@eska.pl, info@RMF.pl, redakcja@RMF.fm, magdalena.kulej@RadioZET.pl, poranek@tok.fm, Anna.Zablocka@tok.fm, aleksandra.puculek@RadioZET.pl, lukasz.kubiak@polskieradio.pl, widzowie@tvn.pl, kontakt@pulstv.pl, redakcja@ttv.pl, sluchacze@polskieradio.pl, radio@agora.pl, uwaga@tvn.pl.

Ze względu na wielu odbiorców wiadomości, to polecam użyć opcji UDW, bo wiadomość może zostać uznana za spam.

Treść:

Zwracam się z prośbą o weryfikację informacji zawartych na stronie Budda777.cc (https://budda777.cc). Zawarte tam treści przedstawiają zupełnie inny obraz osoby, która jest intensywnie promowana w mediach. Jego życiorys wydaje się co najmniej zagadkowy. Przez wiele lat prowadził działalność na nazwisko swojej partnerki, co budzi pytania o transparentność jego działań. Dodatkowo, był związany biznesowo z osobą zamieszaną w kradzieże samochodów, co tylko pogłębia wątpliwości co do jego intencji.

W szczególności niepokojące jest wykorzystywanie technik manipulacyjnych, sprzedażowych oraz nieprawdziwych informacji do promowania loterii, w tym wśród młodszych odbiorców. Tego typu działania mogą mieć negatywny wpływ na podatną na wpływy młodzież, która często nie zdaje sobie sprawy z potencjalnych zagrożeń.

Zastanawiające jest także, że media, nawet w obliczu afery związanej ze wspólnikiem zamieszanym w kradzieże aut, były nad wyraz powściągliwe w opisaniu różnych wątków, które mogłyby podważyć wersję przedstawianą przez Buddę. To rodzi pytania o to, czy niektóre aspekty jego działalności nie są celowo pomijane.

Mając na uwadze ogromny wpływ, jaki influencerzy mają na opinię publiczną, a zwłaszcza na młodsze pokolenie, uważam, że dokładne przyjrzenie się tej sprawie jest niezbędne. Liczę na zainteresowanie się tematem i podjęcie odpowiednich działań, aby upewnić się, że odbiorcy, zwłaszcza ci młodsi, są chronieni przed potencjalnymi nadużyciami.

Uważam, że te kwestie wymagają szczegółowego zbadania. Mam nadzieję, że te informacje zostaną wzięte pod uwagę.

#budda #polskiyoutube #motoryzacja #afera #famemma #polska
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@10kobla: Już Ci to pisałem, ale napiszę jeszcze raz: Zajebista robota!

Co do wiadomości do Radio Eska, to chyba tutaj to nic nie da. Ktoś tam od Buddy (Chyba menago), jest jakoś powiązany z Eską, stąd też przed filmem Buddy i aferami Eska srała artykułami broniącymi buddę. Nawet teraz to widać, średnio co kilka dni jakiś artykuł o Buddzie
ElementalX7 - @10kobla: Już Ci to pisałem, ale napiszę jeszcze raz: Zajebista robota!...

źródło: Screenshot 2024-09-02 at 19.47.14

Pobierz
  • Odpowiedz
Rozesłałem po znajomych na IG i FB. Nepewno lepszą formą przekazu byłby film bo niestety w tych czasach mało komu chce się czytać. Ktoś w komentarzach pod artykułem pisał żeby spróbować uderzyć do Grande Connection. On co prawda bardziej zajmuje się sceną hiphopową, ale spróbować można. Może zainteresuje go ten temat i nie będzie się bał go ruszyć.
  • Odpowiedz
@10kobla: Na x zaczepiam wszystkich zwiazanych z komentary :) przesylajac link. Tez wam sugeruje dodawac komentarz do kogo sie da to moze jak chociaz jedna osoba nagra film to sie zacznie lawina.
  • Odpowiedz
@ElementalX7: trop do zbadania: właścicielem [KLIK] radia Eska jest ZPR Media (od Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe - KLIK) czyli - jak sama nazwa sugeruje - mająca swoją genezę w epoce komuny spółka, która po transformacji ustrojowej weszła w posiadanie tajemniczego biznesmana Zbigniewa "Perkusisty" Benbenka [KLIK], który posiada w Polsce również większość koncesji na prowadzenie legalnych kasyn (38 na 51 - KLIK). Mają też m.in. Super
  • Odpowiedz
@10kobla: dobra robota. Tak od siebie tylko dorzucę, że na jednym ze spotkań widzów w 2020 roku gdy jezdzil jeszcze RS3. Od osob zwiazanych z tematem wypozyczalni Vordon/66rent/gcscars chodziły głosy o jego „lewym” call center, nie zgłębiałem tematu ale mysle ze powinienes zerknac jeszcze w tym kierunku. Noi fakt ze juz wtedy gadało się o wałkach daje duzo do myslenia…
  • Odpowiedz