Wpis z mikrobloga

Dziękuję za troskę odnośnie pozwania mnie przez Buddę, ale nie obawiam się tego.

Mam również inne informacje odnośnie Buddy i jego znajomych. Jak mnie pozwie, to zaproszę Grażynkę i innych do sądu. Ciekawe jak będą zeznawać. Jeszcze ciekawsze będzie jak sąd zareaguje na dokumenty które przeczą ich zeznaniom.

Strona jest zabezpieczona przed DMCA, dlatego ma domenę CC i hosting offshore. Teoria, że chce ukryć swoje dane jest niedorzeczna.

Moje IP można uzyskać z wykopu. Raporty z auto dna również kupowałem osobiście. Przecież oni nawet początek IP i miasto zamieszczają w raporcie. Polecam kupić i sprawdzić.

Wolę chodzić po sądach, niż kryć się jak szczur przed Buddą. Gdybym ukrywał się za vpn, to by oznaczało strach przed nim.

Biorę odpowiedzialność za swoje słowa!

#budda #polskiyoutube #famemma #motoryzacja
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@10kobla: Za prawdę pozwów nie ma co się bać. To, że pokazałeś kim jest z kim współpracuje? Jaki pozew za to? Każdy może to sprawdzić, nie każdemu się chciało. Za to szacunek. Za co nie masz mojego szacunku to wiesz ;) Tak czy siak sama robota bardzo dobra.
  • Odpowiedz
  • 9
@MrBeast: Nie, ale kilka osób napisało o tym na priv. Pytało czy się zabezpieczyłem przed pozwem np. robiąc to przez vpn.

Gdybym chciał się ukryć, to bym zrobił nowe konto na wykopie. Użył bym czeskiej karty SIM. Popisałbym sam ze sobą i z tego konta bym zamieścił. Byłoby wiadomo, że brałem w tym udział, ale miałbym dowód, że tylko przekazałem informacje.
  • Odpowiedz
@10kobla: w zasadzie w tych materiałach nie ma żadnego dowodu na przestępstwo. Zastanawiające jest natomiast dlaczego Budda nie ma żadnego majątku/udziałów bezpośrednio na siebie. Kontakty z MGP ucięte w socialmediach, ale są dowody, że dalej się kolegują. Z resztą człowiek, który u szalonego udzielał wywiadu w tej sprawie chyba wpadł w zasadzkę buddy i siedzi? Widać, że są to jakieś porachunki. Wydaje mi się, że człowiek, który szantażował budde robił
  • Odpowiedz