Wpis z mikrobloga

Cześć,
Dostałem mętliku z tarczami hamulcowymi. Zmierzyłem starą (przekątna) i chciałem zamówić nową z klockami ale:
Na stronie typu autodoc piszą przy niektórych tarczach informację: "Wyposażenie pojazdu: dla pojazdów z tempomatem", a przy innych produktach nie ma żadnej informacji, bądź dla pojazdów bez systemów wspomagania.
Nie ma żadnej tarczy 256 mm do mojego samochodu z opisem do systemu tempomatu (w innych rozmiarach są - większych znacznie "272").

Koronka abs z tego co wiem, nie znajduje się przecież w tarczy hamulca a kompletnie przed nią lub wokół piasty.

Wydaje mi się, że tarcza hamulcowa, to po prostu tarcza hamulcowa i nadal będzie działał system abs i tempomat itd. o ile nie utnę jakikolwiek kabli przy wymianie. Mam rację? A na autodoc, mają w opisach po prostu b----l?

Pacjent: suzuki swift IV 2017r. Brak informacji o tarczach w manualu.

#mechanikasamochodowa #mechanika #samochody #naprawasamochodow #autodoc #motoryzacja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@LSkiper: Dziękuję serdecznie, właśnie dziwiłem się czemu w opisie mają przy niektórych tarczach: "dla pojazdów bez kontroli jazdy" albo "do pojazdów z tempomatem".
Tyle razy wymieniałem tarcze i nigdy problemów nie było ale teraz zestresowałem się przy tym samochodzie, że źle mogę kupić. Dzięki wielkie za pomoc.
  • Odpowiedz