Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Ja nie czytam większości tagów tylko przeglądam co nowego na mirko. Nie rozumiem tylko jaką korzyść mają oszołomy z napierd... wpisami szczującymi na jakąś partię na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
@Kempes dorzuciłbym jeszcze PPS i papcia Józka. Piłsudski co prawda w pewnym momencie odciął się od socjalizmu ale do końca działał w opozycji do Dmowskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kidi1: cytowanie czyichś wypowiedzi to nie "szczucie", oraz powtórzę drugi raz skoro za pierwszym razem nie zrozumiałeś:
jeżeli nie masz zablokowanego jakiegoś tagu to oznacza że go czytasz
  • Odpowiedz
@kidi1: poziom wyparcia oraz zaprzeczania faktom sugeruje że jesteś konfedepisowcem, przepraszam że próbowałem powoływać się na logikę oraz wymagałem od ciebie konsekwencji, nie powinienem aż tak cię dręczyć
  • Odpowiedz
poziom wyparcia oraz zaprzeczania faktom sugeruje że jesteś konfedepisowcem


@Deska_o0: Widzę, że kreujesz się na eksperta. Przeważnie mnie nazywano symetrystą.
  • Odpowiedz
Widzę, że kreujesz się na eksperta.


@kidi1: nie, to tylko twoje urojenia których autorstwo próbujesz mi przypisać, ja jedynie odnoszę się do bzdur które piszesz, a poziom odklejenia od rzeczywistości i swoboda w jej zaprzeczaniu ewidentnie wskazują na konfedepisowca

Przeważnie mnie nazywano symetrystą.


@kidi1: dziwne, pewnie dlatego że sam to wymyśliłeś
  • Odpowiedz