Wpis z mikrobloga

#!$%@?, Mirasy ale mam #creepystory z dzisiaj... wprowadzę was trochę do historii.

Jak pewnie część z Was wie, dobre 10 lat temu brałem udział w karambolu na A4. Siedziałem sobie grzecznie z tyłu no i nasz samochód został całkiem mocno potraktowany, bo został uderzony w sumie 3-4 razy w tym raz w ten bok, po której stronie siedziałem.

Skończyło się na złamanej szczęce, rękę w 2 miejscach, 4 żebrach, miednicy i obu nogach.

Z jednej strony ponad pół roku miałem #!$%@?, ale przynajmniej zmotywowało mnie to potem do treningów gdzie potem udało mi się osiągnąć pare sukcesów ale ja nie o tym.

Dzisiaj w nocy przebudziłem się w sumie bez powodu, 5 piętro, okno otwarte bo gorąco... i słyszę dwie rozmawiające osoby, laskę, jakaś taką młodą i kolesia takiego dość starego. Niby nic dziwnego, głosy dobiegały jakby ze strony okna, ale jednak tak jakby w moim pokoju. Sama rozmowa była #!$%@? dziwna.

- Zobacz, jakoś sobie radzi.

- w to nie wątpiłam.

- ale mogłaś go nie ratować wtedy

- sama zginęłam w tym wieku, nie chciałam żeby przechodził tego samego

- ale to był jego czas

w tym miejscu złapałem takiego WTF w #!$%@? więc zacząłem się przekręcać w stronę okna gdzie usłyszałem od kolesia

- ciiiiii, obudził się.

i wszystko ucichło, wstałem podszedłem do okna, ale nikogo nie było. nigdzie. Cała reszta nocy została już nieprzespana... Jak nie wierze w takie rzeczy jak bóg, duchy, życie po śmierci, ufo (jako rozwinięte cywilizacje) i inne #!$%@? tak teraz mam ostrego mindfucka.

#coolstory #truestory #paranormalne #wtf #siedzeobsrany #oszukacprzeznaczenie
  • 101
@PanKara: Najprawdopodobniej byłeś jeszcze w stadium snu na pograniczu snu i jawy, wtedy świadomość czasem płata takie figle. Oczywiście Tobie wydawało się to całkowicie realne dlatego będziesz zaprzeczał, a ja nie będę Ci nic tutaj wmawiał :)

PS. Zginęła Ci jakaś bliska osoba będąc w wieku w którym Ty miałeś wypadek?
@PanKara: Dobre 10-12 lat temu miałem sen. Nie pamiętam co się tam działo, ale w pewnym momencie stałem się pewny, że jak po przebudzeniu usłyszę muzykę [skrzypce, jakaś smętna melodia] to umrę. No i po chwili się budzę, otwieram szeroko oczy, wiem, że nie śpię - i słyszę tę muzykę. Trwało to jakieś 10 sekund po przebudzeniu, a potem zaległa grobowa cisza. Nigdzie nie grało żadne radio. No cóż, żyję dalej,
@PanKara: Czytając Pismo Święte wiele razy widać jak Bóg działa poprzez aniołów, które przychodzą do człowieka we śnie. Podobnie było z ostrzeżeniem danym Św. Józefowi odnośnie planu wymordowania wszystkich noworodków w Betlejem, zaraz po narodzinach Jezusa.

Nie ma słowa w PŚ by obecnie takie rzeczy nie mogły się dziać. Zanim więc pomyślisz, że zwariowałeś pomyśl o tym, w co nie wierzysz. Przecież to nie twoja wiara lub jej brak tworzy rzeczywistość,
@PanKara: Kiedyś wyszedłem za dom zajarać, podszedł jakiś starszy facet i chciał fajka. No to spoko, dałem mu, kilka sekund później patrzę, a gościa nie ma. Nawet śladu.

@PanKara: Pewnie ci się wydawało, że nie śpisz. Niektóre sny potrafią być realistyczne, ludzie którzy się tym zajmują (świadome sny itp) przez trening psychiki (czy może raczej manipulacje nią) są w stanie regularnie osiągać sny realistyczny (nie mówiąc już o zachowanej świadomości). Czyli jest to możliwe, ja czasem mam tak, że nie pamiętam czy coś robiłem w śnie czy w życiu.
@PanKara: aż mi się przypomniały "Anioły dnia powszedniego" Viewegha - fajna lektura w tym temacie :p to prawie na pewno mózg pracujący jeszcze na fazie snu, który nie zczaił, że czas wstawać... miałem kilka razy podobne akcje, tylko dużo bardziej przerażające :3

@PanKara: Czytając Pismo Święte wiele razy widać jak Bóg działa poprzez aniołów, które przychodzą do człowieka we śnie. Podobnie było z ostrzeżeniem danym Św. Józefowi odnośnie planu wymordowania
@PanKara: ja dzisiaj w nocy nie przespalem ani godziny, od 2 nie umialem zasnac, okolo 6 dopiero jak juz bylo slonce dopiero zaczalem przysypiać, najfanjniejsze jest to ,że koło 3-4 usłyszałem 2 dziwne głosy jakby od storny okna albo z przedpokoju, sam nie wiem no i te głosy coś tam mówiły do siebie wymieniły ze sobą słowa.

Nie możliwe żeby ktoś w moim domu cokolwiek mówił, niemożliwe żeby ktoś był pod
@Kampala: Przy świadomych snach wiesz zawsze że to sen. Na tym to polega. Wiem bo świadome sny to u mnie normalny stan snu. Wielokrotnie mam sny że dostaje nożem w plecy. Wiem że to sen ale nie mogę powstrzymać tego noża. Budzę się i normalnie czuje jak po plecach spływa mi krew. Dopiero po paru minutach uczucie ustaje.